Radny na podwójnym gazie !!!

Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu 45-letni Jerzy G., sołtys Cieszyny i jednocześnie radny gminy Frysztak usłyszy zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. - źródło nowiny24.pl.
Mimo iż wypadek miał miejsce w piątek to portal Nowiny24 o sprawie musiał dowiedzieć się wczoraj, wynika to z daty dodania wiadomości na stronie www.nowiny24.pl.

Radny w ręce policji wpadł po tym, jak w jego samochód wjechał renault master. – Do kolizji doszło w piątek popołudniu w Pułankach – precyzuje Romuald Janusz ze strzyżowskiej policji. – W trakcie, kiedy Jerzy G. skręcał w lewo, na tył jego renault clio, najechał samochód. Kierował nim 69-letni Stanisław C. z Rzeszowa. Był trzeźwy – dodaje rzecznik.

Więcej informacji o sprawie radnego mogą Państwo przeczytać na stronie www.nowiny24.pl - bezpośredni link do wiadomości kliknij tu !!!

Policjanci przypominają, że zgodnie z art. 178kk jazda w stanie nietrzeźwym to przestępstwo, jednak to również duża nieodpowiedzialność tak ze strony kierujących jak i osób zezwalających na jazdę po spożyciu alkoholu.

źródło: nowiny24.pl
Dodaj do Google Plus

10 - ilość komentarzy :

 1. Prezydent Izraela dostał wysoki wyrok również ze względu na to, że pełnił wysoką funkcję państwową w czasie gdy popełniał przestępstwo.

  Myślę, że sąd powinien w tej sprawie zachować się podobnie i wydać wyrok z najwyższym możliwym wymiarem kary. Jazda po pijaku świadczy o tym, że ten człowiek jest całkowicie nieodpowiedzialny. A to jest cecha, której Radny NIE MOŻE posiadać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobno to nie pierwszy przypadek tego radnego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie powinni go pod sciane i rozstrzelac!!!

  Mateuszku ty z głowa masz cos nie tak!! Ciekawe czy ty zawsze jestes taki odpowiedzialny!!?

  OdpowiedzUsuń
 4. @Jakub - Zdrabniaj to sobie imię swojego psa.

  Szkoda mi tych, którzy bronią pijaków za kierownicą. Jazda po pijaku i spowodowanie wypadku to całkowicie celowo popełnione przestępstwa.

  Jeśli tego nie rozumiesz i w dodatku bronisz takiego człowieka, to znaczy, że jesteś dzieciakiem albo jesteś równie 'niemądry' jak on.

  Nikt nie mówi o rozstrzelaniu, ale o wymierzeniu najwyższej kary przewidzianej w polskim prawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz racje spowodowanie wypadku, a skoro nie znasz całej sprawy to masz tutaj najmniej do komentowania, bo w tym przypadku Radny nie jest niczemu winny i to on był poszkodowany w tej sprawie!!!! Zasadniczo mylisz pojęcia....

  OdpowiedzUsuń
 6. Radny nie radny ale człowiek, był pod wpływem alkoholu i to jest fakt. Przecież nie chroni go żaden immunitet;) Człowiek równy nam wszystkim podatnikom- więc kara musi być. Zszargana opinia- nie wypada w następnej kadencji zgłaszać tej kandydatury.

  OdpowiedzUsuń
 7. @Michał - Jeśli ktokolwiek prowadzi pod wpływem alkoholu - jest przestępcą.

  Masz pewność, że uczestniczenie pijanego Radnego w kolizji jest całkowitym przypadkiem? A jeśli nagle zwolnił przed manewrem skrętu i jadący za nim nie zdążył wyhamować? To już podlega ocenie Policji i biegłych.

  Nadal jest to jazda pod wpływem alkoholu i takiego stanu rzeczy NIC NIE USPRAWIEDLIWIA.

  I nasz Radny nie pił ziółek, nie płukał wcześniej ust płynem, nie jadł 'zbyt słodkich' jabłek, aby móc się tłumaczyć. Jeśli usłyszał zarzut - to znaczy, że wynik badania jest pewny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pewnie powinni go zamknać na 5 lat co sie beda pier...

  OdpowiedzUsuń
 9. @Jakub - nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Grozi mu maksymalnie dwa lata.

  Dalsza polemika z Tobą jest niepotrzebna, bo i tak niczego nie rozumiesz.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wczoraj reporterzy Polsatu kręcili się w naszej okolicy. Sława naszego radnego wyszła poza obszar naszej gminy.

  OdpowiedzUsuń