Trzy drużyny, trzy porażki...

Nie najlepiej będą wspominać przedświąteczną kolejkę drużyny piłki nożnej z Gminy Frysztak, wszystkie drużyny przegrały swoje spotkania w ostatniej kolejce spotkań na szczeblu okręgowym (Strzelec) i B klasy (Orzeł i Skarbek). 

Zawodnicy Strzelca musieli uznać wyższość rywala (Ikarus Tuszów Narodowy), z którym zmierzyli się na stadionie Orła Lubla przegrywając 2:0. Sytuacja w tabeli jest coraz gorsza i Strzelec bardzo potrzebuje punktów, aby utrzyma się w V lidze dębickiej.

Zawodnicy Orła również przegrali swoje spotkanie z Sokołem Grodzisko 1:3. Po tej porażce zawodnicy z Lubli stracili fotel lidera na rzecz Czarnych Czudec. Orzeł po siedemnastu kolejkach ma punkt straty do lidera.

Skarbek Gogołów przegrał swoje wyjazdowe spotkanie 1:4 z Koroną Dobrzechów. Po siedemnastu kolejkach zawodnicy z Gogołowa zajmują ostatnie miejsce w tabeli B klasy.

W następnej kolejce Strzelec zmierzy się Raniżovią Raniżów 23 kwietnia (sobota) o godzinie 14.00. B klasa w której występują zespoły z Gogołowa i Lubli mają przerwę świąteczną. Kolejna kolejka zaplanowana jest 1 maja, Orzeł pauzuje, a Skarbek zagra z Huraganem Kozłówek.
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz