Po raz piąty "Leć muzyczko..." we Frysztaku

W niedzielny piękny wieczór na parkingu parafialnym we Frysztaku odbył się koncert Leć muzyczko... - Frysztak dla Jana Pawła II, była to już piąta edycja tej imprezy organizowana przez Ks. Marka, Agnieszkę Bradlińską, Martę Filip oraz Gminny Ośrodek Kultury. V edycji koncertu patronowali: Wójt Gminy Frysztak, Starostwo Powiatowe w Strzyżowie oraz Parafia rzymsko - katolicka we Frysztaku.
Koncert rozpoczął się o godzinie 20.00, na scenie zagrali franciszkanie z Krakowa, zespół Fioretti. Zespół śpiewał własne utwory oraz kower, do którego stworzył własny układ taneczny. Już po kilku piosenkach kontakt z frysztacką publicznością stał się bardzo dobry, powstały koła taneczne, węże które krążyły po całym parkingu, a bracia na scenie grali na 100 a może i 110 procent. Na koniec koncertu nie zabrakło bisów oraz popisów tanecznych głównego organizatora Ks. Marka.

Po koncercie Ks. Marek rozpoczął modlitwę za błogosławionym Janem Pawłem II. ...Aaaa po modlitwie rozpoczeły się lubiane przez wszystkich fajerwerki, które zakończyły już V koncert "Leć muzyczko..." - Frysztak dla Jana Pawła II.

Frysztak24.pl już po raz drugi był patronem medialnym koncertu "Leć muzyczko..." - Frysztak dla Jana Pawła II.
Filmy z koncertu:


Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz