PIKNIK RODZINNY W CIESZYNIE już w sobotę !!!

W najbliższą sobotę (28.05) w Cieszynie na placu przy szkole podstawowej odbędzie się piknik rodzinny. W programie gry i zabawy dla najmłodszych i odważnych rodziców, pokazy ratownictwa technicznego Państwowej Straży Pożarnej ze Strzyżowa oraz pokaz akcji gaśniczej przeprowadzony przez Ochotniczą Straż Pożarną z Frysztaka. Od godziny 20.00 odbędzie się festyn z orkiestrą "KWARTET". W czasie Pikniku obejrzeć będzie można motocykle, quady, sprzęt gaśniczy oraz skosztować przysmaków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Cieszynie. Dla najmłodszych niezapomniane chwile na zjeżdżalni, w basenie z piłeczkami.

Piknik rodzinny odbywa się pod patronatem medialnym Frysztak24.pl

Szczegółowy plan pikniku:
15.00 – Rozpoczęcie pikniku, zabawę poprowadzi Pani Ewelina Złotek.

Od 15.00 do 16.00 - Zabawy i konkursy z nagrodami ufundowanymi przez niżej wymienionych sponsorów:
  • F.H.U. Matyka – Walczak Sp. J.
  • Sklep „Ocean”
  • Autocentrum SAL-MAR S.C.
  • F.P.H. „GM” Marcin Lewczak
  • F.H.P.U. ALT-BUD Paweł Ziobrowski
  • Pan Władysław Pietruszka
Od 16.00 do 17.30 - Pokaz ratownictwa technicznego prowadzony przez Państwową Straż Pożarną ze Strzyżowa oraz pokaz akcji gaśniczej przeprowadzony przez Ochotniczą Straż Pożarną z Frysztaka.

Od 17.30 do 20.00 - Ciąg dalszy zabaw dla dzieci i odważnych rodziców.

Od 20.00 - Festyn z orkiestrą „KWARTET”

W czasie Pikniku obejrzeć będzie można motocykle, quady, sprzęt gaśniczy oraz skosztować przysmaków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Cieszynie.

Najmłodsi uczestnicy Pikniku będą mogli spędzić niezapomniane chwile na zjeżdżalni, w basenie z piłeczkami, pogalopować na kucyku…
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz