Objazdowy zawrót głowy - streetball we Frysztaku

Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie wspólnie z  Wójtem Gminy Frysztak, Starostwem Powiatowym oraz Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie zaprasza do wspólnej zabawy plenerowej pod nazwą „Objazdowy zawrót głowy”. Pierwsza z tych imprez odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 lipca br. na parkingu przy plebani we Frysztaku.

Komenda Powiatowa Policji  jest współorganizatorem cyklu imprez i turniejów wakacyjnych propagujących zdrowy styl życia wolny od uzależnień, mający na celu także organizację wolnego czasu dla mieszkańców powiatu strzyżowskiego. Zabawy plenerowe zaplanowane są na cały okres wakacji.  Jest to cykl imprez – turniejów na terenie powiatu strzyżowskiego pod nazwą „Objazdowy zawrót głowy”, których oprócz KPP w Strzyżowie oraz Centrum Sportu i Rekreacji organizatorami będą  wójtowie poszczególnych gmin oraz lokalni przedsiębiorcy. Imprezom mającym charter sportowo-rekreacyjny będą towarzyszyć występy zespołów muzycznych oraz zabawy plenerowe.

W najbliższą niedzielę 10 lipca br. o godzinie 13.00 zapraszamy na parking przy plebani we Frysztaku do wspólnej zabawy. Będzie można wziąć udział w  konkursie na temat wiedzy o bezpieczeństwie, konkursie sprawnościowym oraz zagrać w koszykówkę uliczną. Dla wszystkich uczestników zabaw i konkursów przygotowane są cenne nagrody ufundowane przez lokalnych przedsiębiorców.
Zapraszamy do wspólnej zabawy z całymi rodzinami.

Kolejne spotkania plenerowe organizowane będą:
24 lipca Niebylec,
7 sierpnia Czudec,
4 września Strzyżów.


Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz