"Objazdowy zawrót głowy" we Frysztaku

W niedzielę Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie wspólnie z  Wójtem Gminy Frysztak, Starostwem Powiatowym oraz Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie przeprowadziła we Frysztaku zabawę plenerową pod nazwą „Objazdowy zawrót głowy”.
 

10 lipca br. w godzinach od 13.00 do 18.30 na parkingu przy plebani we Frysztaku  odbyła się zabawa plenerowa pod nazwą „Objazdowy zawrót głowy” w której wzięły udział zarówno dzieci jak i dorośli z terenu gminy Frysztak. Ideą tej imprezy było promowanie zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień oraz spędzanie czasu na świeżym  powietrzu podczas różnego rodzaju gier i zabaw.
W czasie trwania tej imprezy zorganizowano turniej koszykówki ulicznej streetball. Rozgrywki były przeprowadzane w dwóch kategoriach wiekowych: do 17 lat i powyżej 18 lat. W kategorii młodszej zwyciężył zespół SKY WALKERS z Frysztaka, a kategorii starszej FASOLKI z Ropczyc. Wszyscy uczestnicy otrzymali  nagrody ufundowane przez sponsorów. Podczas  wspólnej zabawy nie zapomniano o najmłodszych, dla których zorganizowano kilka konkursów. Był konkurs  dotyczący bezpieczeństwa,  test z wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz tor przeszkód dla młodych rowerzystów.  We wszystkich tych konkurencjach najlepsi uczestnicy otrzymali cenne nagrody rzeczowe.

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz