Katarzyna Mocek mistrzynią w nieoficjalnych Mistrzostwach Europy Karate w Rumunii.

W lipcu zawodnicy frysztackiej sekcji Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate wzięli udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Rumunii. JKKK stanowił część reprezentacji Polski w tych zawodach organizacji IKO Sosai. W dniu 16 lipca 2011 w Sibiu wystartowało ponad 100 zawodników z Rumunii, Węgier, Ukrainy, Rosji, Holandii, Danii, Izraela i Polski.

Katarzyna Mocek zajęła 1 miejsce w swojej kategorii kata seniorek oraz 4 miejsce w kat. kumite seniorek +55kg (kat.open). Dariusz Zdybski po ciężkiej walce oraz dogrywce z Rosjaninem przegrał o wejście do półfinału. Łącznie JKKK uzyskał 17 z 22 punktów zdobytych przez Polaków. Drużynowo Polska uplasowała sie na 3 miejscu po Rumunii i Rosji. Zawody te zostały uznane nieoficjalnymi Mistrzostwami Europy Karate Kyokushin organizacji IKO SOSAI.

Sekcja Karate Kyokushin we Frysztaku zaprasza na treningi w poniedziałki i czwartki o 18.15. Pierwszy trening w nowym sezonie 1 września na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej. Zapisy na treningach. Więcej informacji na http://www.frysztak.kyokushin-jaslo.pl/.

Informacje dostaliśmy na:
Gorącą linie Frysztak24.pl
Dziękujemy !

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz