Wygrane Strzelca i Orła, Skarbek wraca z walkowerem

W drugiej kolejce "A" klasy dębickiej Strzelec Frysztak zwyciężył w meczu wyjazdowym 3:2 LKS Brzeźnice, mecz odbył się na stadionie w Paszczynie. To pierwsze zwycięstwo seniorów w nowym sezonie. Po dwóch kolejkach drużyna  z Frysztaka na swoim koncie zgromadziła 4 punkty.
Akcja skrzydłem. Orzeł - Ostoja. Foto: Sylwia Binkowicz
W drugiej kolejce dobrze zaprezentował się również Orzeł Lubla, który wygrał z Ostoją Kołaczyce 3:2.  Dzisiejszego popołudnia nasi wywieźli ważne i zasłużone zresztą, zwycięstwo z Kołaczyc, ostatecznie wygrywając 3:2 (2:2). Od samego początku to Orzeł był drużyną dominującą na cudzym boisku. Co rusz kotłowało się, pod bramką gospodarzy.

W niedziele zainaugurował swoje rozgrywki Skarbek Gogołów, który gra w "B klasie". Niestety w 50 minucie przy stanie 4:0 zawodnicy Skarbka zeszli z boiska za co dostali walkowera.

W 3 kolejce na stadionie w Lubli zawodnicy Strzelca podejmować będą LKS Pustków, mecz odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 15.00. Orzeł zagra o 16.30 na wyjeździe z Tempo Nienaszów a Skarbek wyjedzie do Szufnarowej by tam zmierzyć się z Albatrosem.
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz