Sukcesy przedszkolaków z Frysztaka

Przedszkole Publiczne we Frysztaku uczestniczyło w Konkursie Ekologicznym „Cztery Pory Roku”-„Jesień”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Serce dla wszystkich”, działające przy parafii p. w. św. Stanisława B.M. w Dobrzechowie oraz Starostwo Powiatowe w Strzyżowie.
Wyróżnienia specjalne otrzymały prace: Aleksandry Szombary z gr. IV, Honoraty Wiśniowskiej z gr. V, Aleksandry Stadnickiej z gr. II i Weroniki Ciołkosz z gr. III. Wyróżnione zostały także prace Grzegorza Banka z gr. V i Filipa Arciszewskiego z gr. I. Dzieci pracowały pod opieką pań: Małgorzaty Dykas, Katarzyny Stadnickiej, Marzeny Winiarskiej, Katarzyny Chmury – Tęczy i Jolanty Machowskiej.

5 grudnia w Dobrzechowie odbyło się spotkanie podsumowujące konkurs połączone ze spotkaniem z misjonarzem ks. Andrzejem Betleją. Nasze przedszkole reprezentowała pani Małgosia Dykas oraz Ola Szombara z tatą i Grzesiu Banek z tatą. Wszystkim uczestnikom wręczone zostały pamiątkowe dyplomy i upominki.
Więcej informacji mogą Państwo zobaczyć na stronie Przedszkola Publicznego we Frysztaku, lub bezpośrednio pod tym linkiem: http://przedszkole-frysztak.pl/
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz