Ponad 11 tysięcy na XX Finale WOŚP we Frysztaku

Wczoraj późnym wieczorem zakończył się XX finał WOŚP. Jak w całej Polsce graliśmy również we Frysztaku. W czasie finału grało z nami 39 wolontariuszy, którzy uzbierali 11207,71 zł, dodatkowo uzbieraliśmy jeszcze trochę waluty obcej: 20,2 euro, 0,04 USD, 2,6 GBP. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli się do tej szczytnej akcji charytatywnej. Najlepszym wolontariuszem XX finału po raz drugi została Ania Jamróg - gratulujemy.
W tym roku Graliśmy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Już wkrótce na naszej stronie relacje video z  XX finału WOŚP. Teraz zapraszamy do oglądania jak grali dla nas Morże Być.
Dodaj do Google Plus

19 - ilość komentarzy :

 1. Jakość dźwięku jak zawsze... Wojtek, ja Wam chyba zacznę wypożyczać aparat na kręcenie koncertów, bo lepiej sobie z tym radzi od tej tragicznej kamerki. Za free :)

  Maciek

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o jakieś zdjęcia...

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o jakieś zdjęcia..

  OdpowiedzUsuń
 4. żenada ten koncert wiecej mówila ta tancerka niz spiewu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ważna jakość kamerki ważny cel . Byłem zobaczyłem jestem pod wrażeniem , niech się uczą inni.
  Tak trzymać.
  Wacław Katan
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o zdjęcia..

  OdpowiedzUsuń
 7. haha :D zła jakość filmiku uświadamia po raz kolejny wyższość i niezastąpienie osobistycznej obecności na wszelakich koncertach :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jasło zebrało ponad 57 tyś. Frysztak ponad 11 tyś. Jasło ma 37 tyś. mieszkańców, a Frysztak ok. 1 tyś. Wielkie brawa dla Frysztaka i okolic!

  OdpowiedzUsuń
 9. Światełko do nieba; http://static.panoramio.com/photos/original/64633991.jpg http://static.panoramio.com/photos/original/64635382.jpg

  OdpowiedzUsuń
 10. nooo fotki ze światełkiem 1 klasa

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. A'propos mówiącej tancerki: mówiła, bo od tego tam była. Pozdrawiam. Tancerka.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluje Frysztakowi naprawdę fajnego klimatu i publiczności. Moje "Dzieciaki w Trampkach" wróciły z koncertu zachwycone, a co najważniejsze, zachęcone do dalszej pracy. Pozdrawiam.
  Ignac z "Morże Być"

  OdpowiedzUsuń
 13. Smakował wam żurek??

  OdpowiedzUsuń
 14. Super! Ptaszki ćwierkały, że płytka "trampkarzy" w okolicach czerwca :) Życzę sukcesu co najmniej takiego, jaki osiągnęła "Arka Noego".

  ladymoon - co do "niezastąpienia osobistycznej obecności na wszelakich koncertach" - zgadzam się w 100% :)

  Dzięki za drugi filmik z lepsiejszym dźwiękiem ;)
  Po sieci krąży jeszcze jeden:
  http://www.youtube.com/watch?v=yoMWCO2kRqY

  Uśmiechu życzę i dużo pozytywnego myślenia!
  Maciek

  OdpowiedzUsuń
 15. A gdzie Luiza???

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo dobrze ! A teraz poprosze o koszty jakie zostaly poniesiaone aby uzyskac w/w dochod. A jesli nie posiadacie takowego prosze udostepinc kosztorys na stronie gminy. Pozdrawiam
  podatnik

  OdpowiedzUsuń
 17. hmmm czyżby komuś było szkoda już i tak zapłaconych podatków na chore dzieci?? no przepraszam bardzo, skoro będziemy wszystko w życiu brać na "plus minus" daleko nie zajedziemy... a czasem wbrew pozorom opłaca się zrobić coś nie dla zysku...
  PS. przynajmniej wiadomo na co poszła cześć tych podatków a nie jak to bywa myślimy że się rozpłynęły w powietrzu..

  OdpowiedzUsuń
 18. Zebrane pieniądze nie są dochodem, proszę pana. To jest darowizna. Mała różnica, ale jest. Zrób coś najpierw, człowieku, bezinteresownie, a potem rozliczaj innych. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 19. Czemu nie ma filmów z samych występów?? ? Dziewczyny bardzo fajnie śpiewały, więc myślę, że chociaż tyle im się należy. :):) Co do dziewczyn, to wielki plus dla organizatorów za wspieranie młodych talentów, które przyznać trzeba są w naszej gminie i to całkiem niezłe. Czekam na filmy ;)

  OdpowiedzUsuń