130 zawodników na MŁODYCH PIĘŚCIACH

W sobotę (18.02.) w sali Specjalnego Ośrodka - Szkolno Wychowawczego we Frysztaku odbył się turniej karate "MŁODE PIĘŚCI" - głównym celem turnieju było wyłonienie utalentowanych młodych karateków. Dla większości zawodników był to debiut na zawodach karate. W trzecim turnieju organizowanym przez jasielski klub karate sekcja Frysztak brało udział około 130 zawodników w wieku od 8 do 14 lat z : Frysztaka, Jasła, Krosna, Limanowej, Kielc, Krynicy, Nowej Dęby, Tarnobrzega, Radoszyc.


W czasie turnieju odbywały się dwie konkurencje KATA - wysoce sformalizowany rodzaj ćwiczeń stosowanych w wielu tradycyjnych sztukach i sportach walki, oraz KUMITE - (dosł. spotkanie dłoni) - walka w karate nosi nazwę kumite i jest najtrudniejszym rodzajem treningu. Każdy zawodnik startujący w KUMITE musiał posiadać odpowiednie ochraniacze, które dopuszczały zawodnika do "walki".


Pomiędzy konkurencjami odbył się pokaz układu przygotowany przez jednego z najlepszych zawodników w Polsce. Więcej informacji oraz oficjalne wyniki turnieju już wkrótce znajdą państwo na stronie sekcji karate z Frysztaka - http://www.frysztak.kyokushin-jaslo.pl/
Dodaj do Google Plus

5 - ilość komentarzy :

 1. zobaczcie!!

  jest i michoł, dziewiąty po lewej w czwartym rzędzie,
  to nasz Brucee Lee karate mistrz!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. cos gosciu masz problemy ze wzrokiem chyba.....

  OdpowiedzUsuń
 3. jeżeli masz coś do niego to odważ się ujawnić i powiedz mu to prosto w oczy bo chojraka jako anonimowy każdy może rżnąć

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmm...Jestem rodziną Michała nie "Michoła"...(bez komentarza)..
  Przypominam, że w każdej chwili można poprosić o adres IP takiego chojraka i już wtedy nie będzie taki cwaniak;)
  Po prostu mu zazdrościsz, no ale cóż widocznie nie masz odwagi i umiejętności żeby ćwiczyć taki sport, więc może po prostu uszanuj jego wybór jeśli masz choć trochę ogłady i kultury;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem Łucja Szopa!Zajęłam 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej.JUPI!!!!!!

  OdpowiedzUsuń