Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

2 punkty w 2 meczach - piątek na boiskach PLAS

Zawodnicy GOSiR Frysztak w miniony piątek (3.02) rozegrali 2 spotkania w Podkarpackiej Lidze Amatorskiej Siatkówki. Zawodnicy z Frysztaka w pierwszym meczu zmierzyli się z Kretes Rzeszów, wygrywając mecz 2:1. Po kilku minutach przerwy zagrali z Geberit Rzeszów - liderem super ligowej tabeli, mecz wygrał Geberit 3:0.
Po 6 rozegranych spotkaniach GOSiR Frysztak zajmuje 3 miejsce w tabeli PLAS z dorobkiem 11 punktów. W kolejnej kolejce, która zostanie rozegrana 8 lutego (środa) o godzinie 20.30, przeciwnikiem siatkarzy z Frysztaka będzie PREDATORS RZESZÓW - mecz rewanżowy. W pierwszym meczu GOSiR Frysztak wygrał 2:1 z Predators.

Więcej informacji o rozgrywkach z udziałem GOSiR Frysztak znajdą państwo na stronie plas.alp.plBezpośredni link do strony GOSiR Frysztak - kliknij tu !