"Freestylerzy freestylowali" w Gogołowie

Dziś (10.02) w sali sportowej Zespołu Szkół w Gogołowie odbył się „I OTWARTY PODKARPACKI FESTIWAL FREESTYLE FOOTBALL”. W zawodach wystartowało 18 freestylerów z Podkarpacia, Śląska, Małopolski, Lubelszczyzny. Zawody odbywały się w systemie pucharowym, słabszy odpadał. Zawodnicy startowali w parach, a 3 minutowe występy były oceniane przez jurorów, ważny był styl oraz trudność trików wykonywanych przez sportowców, którzy brali udział w zawodach. Zwycięzcą I festiwalu został reprezentant naszej gminy Konrad DYBAŚ z Cieszyny.
I podkarpacki festiwal footballu otworzył dyrektor GOSiR Frysztak Marek Armata, po przywitaniu zawodników, gości i kibiców, głos zabrał prezes rzeszowskiego OZPN pan Kazimierz Greń, po przemówieniach pan Wójt Gminy Frysztak oficjalnie otworzył I podkarpacki festiwal freestyle football. Zawody odbywały się systemem pucharowym - słabszy odpadał, po przeprowadzeniu zawodów, rozdaniu nagród, pucharów oraz pamiątkowych dyplomów zawodnicy podziękowali sobie za sportową walkę i  organizacje zawodów, zapewniając że za rok na II podkarpackim festiwalu freestyle football na pewno się zjawią . Więcej filmów z zawodów możesz oglądać na naszym oficjalnym kanale YOUTUBE - link kliknij tu !

Dodaj do Google Plus

11 - ilość komentarzy :

 1. Szczerze, widziałem filmiki słabiutko...

  OdpowiedzUsuń
 2. hahaha i znowu Gogołów? :D aa Frysztak co? G...no! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. „Widziałem filmiki” – trzeba było przyjść na Festiwal a nie krytykować z fotela !!!! Wstydziłbyś się.
  Ciekawe czy wykonałbyś chociaż jeden najprostszy trick.

  OdpowiedzUsuń
 4. dokładnie!! kolega wyżej ma racje.. siedzi taki jeden przed kompem ze spasionym brzuchem na wierzchu i jedyny ruchy lub ,,triki" jakie wykonuje to tylko klepanie w klawiaturę i krytykowanie innych!! aa sam nie ruszy dupska i nie pokaże co potrafi! No i gratuluję organizatorom Zespołowi Szkół w Gogołowie i GOSiRowi za bardzo ciekawy pomysł i liczymy na więcej takich przedsięwzięć ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. jakby to we frysztaku na naszej nowej super hali było to bym sie pwnie przeszła.. do gogołowa jednak kawałek jest ;/

  OdpowiedzUsuń
 6. Bo nasz bardzo mądry dyrektor z podstawowki wyszedl z założenia, że jak nikogo nie wpuści na halę to się ona nie zniszczy. Plan ten od dłuższego czasu niestety jest w realizacji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak czytam te wpisy tu i na stronie OSP to myślę czy ludzie Gogołowa tacy nie lubiani czy gmina coś nie tak abo pycha my a potem reszta gminy to jest tak przed upadkiem.

  OdpowiedzUsuń
 8. W mojej miejscowości hala sportowa i Orlik jest codziennie wynajmowana od 16.00 do 23.00 a soboty i niedziele od 11.00 do 22.00 po 80 zł na godz.a zapisać się jest problem na miesiąc przed.20 ludzi po 4 złote = 80 a sport to zdrowie a szkoła ma dużą kasę na sprzęt sportowy i na klub a zawodnicy są w czołówce woj.pozdrawiam i hasło szkoła do ludu bo oni płacą na nich.

  OdpowiedzUsuń
 9. ze on jest madry to malo powiedziane

  OdpowiedzUsuń
 10. Gmina Frysztak jast najbardziej bierną Gminą w Polsce o ile nie na świecie - wszystko wam źle.... a tyle dla was probują zrobić. szkoda że u nastak niema.

  OdpowiedzUsuń