Pierwsza edycja wielkiej podkarpackiej bitwy

W przyszłym tygodniu 9 - 10 lutego rusza pierwsza edycja wielkiej podkarpackiej bitwy - turniej wolnego stylu piłkarskiego. W ramach turnieju na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gogołowie zmagać się będzie 20 freestylerów  z województw: podkarpackiego, lubelskiego i śląskiego. W programie oprócz walki, odbędą się otwarte treningi oraz pokazy dla publiczności.

Już dziś zobacz co może cie czekać jak zjawisz się w Gogołowie. Poniżej prezentujemy film z ubiegłego roku "Meeting Freestyle Football Gogołów 2011" - treningu freestylerów. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji mogą państwo znaleźć na stronie gosir.frysztak.pl.
Dodaj do Google Plus

14 - ilość komentarzy :

 1. w tej gminie to tylko spotr i szkoły a na więcej nie ma kasy. ciekawe co będzie wydarzeniem gdy ktoś zamarznie lub gdy strażacy z naszej gminy będą gasić za darmo jakiś pożar przy tej temperaturze? jak długo bezpieczeństwo nasze upada kosztem szkolnictwa i sportu? RATUNKU! Co jest ważniejsze? Nasze bezpieczeństwo czy dogadzanie szkołom i nauczycielom, którzy za zajęcia wezmą kasę bo pracują non stop przez niecałe pół roku! osobiście czekam aż coś pęknie w naszej gminie. JAKIE JEST WASZE ZDANIE?

  OdpowiedzUsuń
 2. kto ma szkołe ten ma lżej...

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje zdanie jest takie:
  Jesteś idiotą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak znam takie gadki wszędzie brakuje a na sport się wydaje haha. Facet to co idzie na sport jest zaplanowane w budżecie tak samo jak na inne dziedziny zycia. Jakby nie organizowali takich imprez to by byla gadka, ze sportu w gminie Frysztak w ogole nie ma i narzekanie typu siedza i nic nie robia... A jak sie organizuje a to mozna te pieniadze przeznaczyc na pozar ktorego nie bedzie litosci czlowieku

  OdpowiedzUsuń
 5. Zfrustrowany zakompleksiony strażaczyna...

  OdpowiedzUsuń
 6. A czym niby ma się zajmować GOSiR? Przecież to właśnie on jest organizatorem tej imprezy. Tam nie pracują nauczyciele. Jak sama nazwa wskazuje GOSiR zajmuje się sportem i rekreacją, więc nic dziwnego, że jest organizatorem takiej imprezy- przecież są ferie!

  OdpowiedzUsuń
 7. popieram zdanie przedmówcy idiota

  OdpowiedzUsuń
 8. Popieram!!! Na to gmina to ma pieniądze haha

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla tej Gminy, chyba jako jedyna dba o szkolnictwo i sport. Zazwyczaj na te dziedziny nie ma pieniędzy, i oświata i sport są niedoinwestowane. Brawo dla Włodarzy Gminy!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Popieram mojego poprzednika - twoje myślenie jest, delikatnie mówiąc, beznadziejne! Szkoda słów...

  OdpowiedzUsuń
 11. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji jest organizatorem tej imprezy przy współpracy z ZS w Gogołowie. Proszę się nie martwić o koszty, ponieważ są minimalne. Zawodnicy przyjeżdżają na własny koszt.
  Są to pasjonaci którzy nie oczekują żadnego wynagrodzenia.
  Nie opłacamy sędziów i nie fundujemy nagród. Zawodnicy otrzymują dyplomy, które sami projektujemy. Koszt trzech medali i jednego pucharu są naprawdę niewielkie.
  Wszystko odbywa się dzięki ludziom, którzy chcą, aby młodzież miała zapewnione zdrowe, bezpieczne i atrakcyjne ferie. Osoby niezorientowane na temat imprez proszę, o kontakt który znajdziecie na stronie www.gosir.frysztak.pl Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 12. Do krytykanta:

  dla uściślenia podam rozwinięcie skrótu GOSiR: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, ty zapewne chciałbyś aby rozwinięcie brzmiało: Gminny Ośrodek Strażaków i Ratowników - no comment.

  OdpowiedzUsuń