Wypadek w Lubli

Dziś około godziny 19:30 w miejscowości Lubla doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki Honda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Kierowcy na szczęście nic się nie stało. Na miejsce wypadku zostało zadysponowane OSP Frysztak oraz PSP Strzyżów. Ruch wahadłowy odbywał się około 1h.
Dodaj do Google Plus

14 - ilość komentarzy :

 1. A co to w Lubli nie ma straży czy nadają się tylko do usuwania kry????

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale sensacja w mojej miejscowości jest takich wypadków 15 w miesiącu już nikt na to nie reaguje

  OdpowiedzUsuń
 3. jak się nie znasz to się nie udzielaj

  OdpowiedzUsuń
 4. Widocznie niektórym "Bałwanom" kry nie zagrażają, więc nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. zal mi cie ,że wypadek w lubli to nie znaczy ,że muszą być na miejscu strażacy z lubli
  a po 2 przy wypadkach drogowych może byc tylko 1 jednostka osp i jednostki psp jak byś chciał wiedzieć wiec jeżeli nie wiesz o co w tym chodzi to sie nie udzielaj cwaniaczku!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. "Ale sensacja w mojej miejscowości jest takich wypadków 15 w miesiącu już nikt na to nie reaguje"

  do tego co to napisał tu nie hodzi oto ile gdzie jest wypadków a że u was jest tak jak piszesz to naprawdę mniemasz się czym chwalić a czym jest mniej wypadków tym lepiej a ty się chwalisz ile to u was było wypadków

  OdpowiedzUsuń
 8. I bardzo dobrze,że Frysztak 24 piszę o takich przypadkach ,po to właśnie jest aby informować. Co do straży to co za różnica jaka jest czy z Lubli czy z Frysztaka? Ważne że nikomu się nic nie stało. A do kry też są strażacy potrzebni.
  Frysztak 24 tak trzymajcie!!!
  P.S nie jestem z Waszej gminy czytam,to bo często Was odwiedzam i staram się być obiektywny ale straż w Lubli jest O.K więc nie wiem czemu ją tak krytykujecie ?

  OdpowiedzUsuń
 9. to się Dawidziu nacieszył HONDą :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Trzeba brać pod uwagę że tego dnia na tym odcinku drogi wykrzyżowało oprócz tego chłopaka jeszcze 3 inne osoby więc ja sie pytam gdzie są piaskarki i służby drogowe w Lubli ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Mieszkam niedaleko miejsca tego wypadku i byłem świadkiem tej sytuacji gdyby nie fakt że gościu odbił na fosę aby uniknąć kolizji z autem z naprzeciwka to by nie dachował ...

  Fakt na tym odcinku bardzo często dochodzi do wypadków na tym zakrecie wiecznie jest lodowisko .

  OdpowiedzUsuń
 12. Coś ci nie pasuje? Nasi strażacy są świetni! Jakiś problem masz z tym?!

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakbyś mieszkał przy rzeczce to byś nie uważał usuwanie kry za mało ważną akcje, a co do wypadku drogowego jak już ktoś opisał dana jednostka nie ma nic do gadania, albo jest wzywana albo nie. W tym przypadku wezwano OSP Frysztak.

  OdpowiedzUsuń