Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1

Stimo sponsorem serwera video, Scrollnet dostawcą łącza.

Od wczoraj (13.03.)  kamera on - line we  Frysztaku zmieniła DOSTAWCĘ serwera streamingowego. Dostawcą, a zarazem sponsorem usługi serwera video jest krośnieńska firma STIMO - systemy informatyczne, łącza do obsługi kamery dostarcza frysztacki SCROLLNET - dostawca internetu na terenie Gminy Frysztak. Serwer pozwala na jednoczesne korzystanie przez 50 użytkowników, a obraz nadawany jest w formacie panoramicznym 16:9.

Firma STIMO Systemy Informatyczne istnieje od 2005 roku i od początku oferuje produkty oraz rozwiązania z zakresu technologii teleinformatycznych. Naszą ofertę kierujemy do Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz sektora Edukacji i Administracji Państwowej.

Firma SCROLLNET powstała w 1995r.  Od początku swego istnienia zajmuje się dostarczaniem internetu dla osób prywatnych oraz technologii informatycznych dla firm i instytucji. Ma za sobą szereg wdrożeń informatycznych, m.in.: zaprojektowanie i wykonanie infrastruktury kilku pracowni informatycznych, zaprojektowanie i wdrożenie sieci bezprzewodowej w krakowskiej firmie Biuro Tłumaczeń "ARGOS", zaprojektowanie i stworzenie monitoringu ul. M. Frysztackiego i Placu Św. Floriana oraz parkingu przy ul. Ks. Blajera. Firma SCROLLNET jest także dystrybutorem na teren Polski Płd-Wsch. saun INFRARED, produktów AGD, RTV marki HYUNDAI i CAMRY.

Serdecznie dziękujemy Panu Sebastianowi Stopyrze za pomoc we wdrożeniu nowego serwera video.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Prześlij komentarz

12 Komentarze
* Proszę nie spamować tutaj. Wszystkie komentarze są sprawdzane przez administratora.
 1. Cieszy mnie, że będę mogła "zaglądać" do Frysztaka! Ostatnio nie było to możliwe, kamera przybliża nam mieszkającym daleko - Frysztak !Dziękujemy sponsorowi!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy obraz wideo jest gdzieś rejestrowany czy tylko pokazywany online? Tak się pytam gdyby zaistniała potrzeba zdobycia dowodów jakiegoś wykroczenia?

  OdpowiedzUsuń
 3. Frysztaczanie są za poważni aby były z ich
  strony jakieś wykroczenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepsza i tak jest reklama internetu Netii pod artykułem :-) Wygląda jakby Netia była sponsorem....

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna sprawa, mozna sobie zaglądnąć do Frysztaka:)

  OdpowiedzUsuń
 6. w końcu rodzice bedą mogli sprawdzić czy oby ich dzieci nie piją pod sklepem lub na ławkach bo normalnie wiochą leci na kilometr jak się wieczorem przejeżdza w krośnie to nie do pomyślenia czy jaśle takie przesiadywanie

  OdpowiedzUsuń
 7. Zróbcie jeszcze kamerę w sklepie SCROLLNETU, żebym sobie mogła popatrzeć co tam chłopaki robią ;P

  OdpowiedzUsuń
 8. Chłopaki z reguły pracują, a jak nie pracują to piją kawę... więc zapraszamy na kawę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tylko się odczepcie od < SCROLLNETU > bo tam
  jest powaga!

  OdpowiedzUsuń
 10. Super ta kamera jeszcze jedną na parkingu koło gminy z widokiem na basen i Kobyle super widoki abo obrotową co 10 sek naprawdę super i reklama ładnej gminy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Niestety od tygodnia nie mogę "zaglądać" do Frysztaka! Coś się dzieje z kamerą?? Szkoda!Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 12. Raczej nie - z kamerka chyba wszystko w porządku, u mnie działa bez zarzutu na wszystkich przeglądarkach - Opera, IE, Firefox,Chrome.

  OdpowiedzUsuń