Strażackie potyczki z tenisem stołowym

W sobotę (17.03.) w sali Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku odbyły się II drużynowe zawody w tenisa stołowego strażaków z gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
Zawody były rozgrywane w dwóch kategoriach - seniorzy i juniorzy. W kategorii Seniorów zwyciężyła OSP Glinik Dolny, drugie miejsce zajęła OSP Gogolow, trzecie miejsce OSP Cieszyna. W kategorii młodszej, juniorskiej pierwsze miejsce zajęła jednostka z Gogołowa, drugie miejsce zajęli młodzi strażacy z Frysztaka, a na ostatnim miejscu podium uplasowali się strażacy z OSP Cieszyna.
Dodaj do Google Plus

5 - ilość komentarzy :

 1. a Twierdza które miejsce zajęła ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mecze o miejsca rozgrywane były tylko od I do IV seniorzy a w juniorach Twierdza V.

  OdpowiedzUsuń
 3. Twierdza pierwsze od tyłu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie,że coś ruszyło we Frysztaku jeśli chodzi o organizację różnych zawodów sportowych. Szkoda tylko,że to wszystko jest organizowane przez i dla strażaków - NIC IM NIE UMNIEJSZAJĄC! Chodzi mi o to,że można chyba też zorganizować zawody w tenisa stołowego (i nie tylko) dla amatorów i niezrzeszonych. Dawniej bywały takowe zawody,i to pod patronatem UG. Myślę,że frekwencja na pewno byłaby odpowiednia,gdyby do czegoś takiego doszło w niedalekiej przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 5. no dzięki dzięki za informacje :P

  OdpowiedzUsuń