Turniej w halówkę drużyn OSP

Serdecznie zapraszamy na turniej w piłkę nożną halową drużyn OSP z Gminy Frysztak, który odbędzie się w dniu 10.03.2012 b.r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr. 1 im. Józefa Wybickiego we Frysztaku. Rozpoczęcie o godzinie 9:00. Jest to pierwszy turniej zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP. KIBICUJMY SWOIM JEDNOSTKOM!!!
Dodaj do Google Plus

17 - ilość komentarzy :

 1. I to mi się podoba:)) wiecej tego typu imprez:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale żeby ta rywalizacja była między chłopakami z osp a nie z wyższej półki

  OdpowiedzUsuń
 3. no jasne :) na pewno przyjdę pokibicować druhom z drużyny :D

  OdpowiedzUsuń
 4. przecież najwyższa półka to właśnie jest OSP:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. gdzie w naszej gminie macie kogoś z wyższej półki? bo nie znam nikogo takiego

  OdpowiedzUsuń
 6. widzisz te 3 znaki interpunkcyjne na końcu wypowiedzi? przyjęło się w internecie, że postawione w takiej kolejności znaczą, że wypowiedź trzeba potraktować z humorem, a nie z zbędna napinką.

  OdpowiedzUsuń
 7. Może i tak się przyjeło, ale ja tam nie widzę trzech znaków interpunkcyjnych. Co nie zmienia faktu, że wśród chłopaków z OSP jest kilku dobrych zawodników, może bez aspiracji do gry w Strzelcu czy Orle, ale coś napewno potrafią.

  OdpowiedzUsuń
 8. no i kilku ex zawodników Strzelca :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Powinno być tak że zawodnik który aktualnie gra w klubie nie może grać i musi mieć co najmniej przeszkolenie podstawowe OSP aktualne badania i ubezpieczenie jako członek pozdrowienia i udanego turnieju l.a.

  OdpowiedzUsuń
 10. Taki jest właśnie zapis w regulaminie, że aktywni gracze nie mogą brać udziału w turnieju.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ludzie to tylko turniej towarzyski, nie zawsze zwycięstwo jest najważniejsze. Jeśli jest członkiem OSP, to powinno być głównym argumentem, jakieś ograniczenia dla zrzeszonych czy niezrzeszonych to już trochę wymyślanie. Do zobaczenia w sobotę...

  OdpowiedzUsuń
 12. dokładnie jest to turniej dla członków osp. a gdy jakaś druzyna będzie grac nie fer i ludźmi co o osp nie maja pojęcia to tylko świadczy o jednostce i prezesie. (czy w tej jednostce tez do pożaru jedzie ten co chce?? czy ten co ma szkolenia i jest członkiem)... ja mysl ze spotka się wiele druzyn i faktycznie beda to członkowie. bo to jest zabawa dla druhów nawet i po wyżej 45 roku życia. :) to nie pingpong ze jadą młodzi sami !:D a tak wog na jakie jednostki można liczyć na turnieju??

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłosiło się dwanaście ekip. Tylko Huta G. nie wystawiła składu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Będzie 11 drużyn. Bez OSP Widacz i Huta Gogoł.

  OdpowiedzUsuń
 15. Osp Twierdza będzie rządzić !!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Bedzie 12 drużyn.

  OdpowiedzUsuń