Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Frysztaccy policjanci" na uroczystej odprawie.

Dzisiaj w czasie uroczystej odprawy, podczas której Pierwszy Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego inspektor Kazimierz Mruk wręczył rozkaz personalny o powołaniu stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie podinspektorowi Andrzejowi Zawiślak  wyróżnienie i podziękowanie otrzymał dotychczasowy kierownik Posterunku Policji we Frysztaku asp. szt. Stanisław Gazda.
Uroczyste pożegnanie asp. Marka Jabłeckiego
W dniu dzisiejszym również w Komendzie Powiatowej Policji w Strzyżowie odbyło się uroczyste pożegnanie  odchodzących na emeryturę:  asp. szt. Romualda Janusza, asp. Marka Jabłeckiego, asp. Kazimierza Pęczar.

27 kwietnia br podczas uroczystej odprawy w KPP Strzyżowie, podziękowania od Samorządu Gminy Frysztak za wieloletnią pracę na rzecz gminy oraz rzetelne i odpowiedzialne pełnienie obowiązków służbowych dla dobra i bezpieczeństwa mieszkańców gminy Frysztak otrzymał . asp. szt. Stanisław Gazda, który pełnił funkcję kierownika Posterunku Policji we Frysztaku, a obecnie jest dyżurnym w KPP Strzyżów. Gratulacje złożył także Pierwszy Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego  - inspektor Kazimierz Mruk oraz Kierownictwo i pracownicy KPP.

Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Strzyżowie  mł. insp. Robert Makowiec podziękował tażke policjantom odchodzącym na emeryturę za ich długoletnią służbę w strzyżowskiej komendzie. Wyraził słowa uznania za ich wysiłek i wkład w pracę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Komendant wręczył im pamiątkowe listy gratulacyjne życząc zdrowia oraz spełnienia wszystkich planów i zamierzeń.

Prześlij komentarz

2 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Zawsze i wszędzie...

    OdpowiedzUsuń
  2. asp. Marka Jabłeckiego, tyle lat służby i taki stopień :), banda nierobów posterunku we Frysztaku,

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad