Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2012

W dniu 31 marca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Frysztak odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej szczebla gminnego w którym udział wzięło 37 uczestników w 3 kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne). Dzieci i młodzież uczestnicząca w turnieju miały za zadanie rozwiązać test z 30 pytaniami z zakresu pożarnictwa oraz ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy. W grupie szkół podstawowych zwyciężył Dawid Dziok z Cieszyny, II miejsce zajęła Magdalena Pieniążek z Glinika Górnego a trzecie miejsce zajął Patryk Świstak z Cieszyny. W grupie gimnazjów zwyciężyła Dorota Konsur z Cieszyny, II miejsce zajął Krzysztof Jedziniak z Glinika Górnego a trzecie miejsce zajęła Marzena Nieroda z Cieszyny. W grupie szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła Karolina Marczak z Cieszyny, II miejsce zajął Marcin Kuternoga z Gogołowa a trzecie miejsce zajęła Sabina Marczak z Cieszyny. Gratulujemy zwycięzcom a pozostałym uczestnikom turnieju dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.
Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP we Frysztaku
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

20 - ilość komentarzy :

 1. Brawo,brawo młodzi strażacy!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba Strażaczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo Strażacy Młodzi
  Niech się pali Starej Babie las!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszyna rządzi ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. Och Cieszyna ty jedyna ma dziewczyna !

  OdpowiedzUsuń
 6. mhm,, ciekawe dlaczego akurat Cieszyna?.. jakoś nigdy nie mieli takiego szczęścia.. no coś niesamowitego. jednym słowem każdy chyba wie, co to za "cudotwórca"

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszyna znowu pokazała co potrafi :):)Brawoo !

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak Cieszyna, bo w końcu się nauczyła! Zmienił się skład zarządu, ktoś zaczął w końcu działać, to nagle wam wszystkim źle! Tak zawsze, Cieszyna była na samym końcu.. W końcu pokazali na co ich stać i oby dalej tak trzymali, by wszyscy mieli równe szanse i mieli z kim rywalizować! Jak nic się nie działo to była wyśmiewana, a teraz jak działają, próbują wszystko nadrobić itp to wam wszystkim źle !
  ZAZDROŚNICY!
  brawo Cieszyno!!

  OdpowiedzUsuń
 9. to nie tylko kwestia nauki.. wszyscy powinni mieć równy dostęp do pytań. a kto i z jakiej miejscowości wygra, to inna sprawa. nikt wam ludzie Cieszyny nie atakuje..

  OdpowiedzUsuń
 10. Wierzę,że CIESZYNA zostanie GWIAZDĄ naszej Gminy!

  OdpowiedzUsuń
 11. "mhm,, ciekawe dlaczego akurat Cieszyna?.. jakoś nigdy nie mieli takiego szczęścia.. no coś niesamowitego. jednym słowem każdy chyba wie, co to za "cudotwórca""

  Nigdzie nie mieli takiego szczęście? a 3 miejsce w pin-ponga, 2 w nożną??? też mieli jakiegoś "cudotwórce" ?? Żal wam du*ę ściska i tylee. :) Pozdrawiam ii Gratuluje Cieszynie, spoko ludzie jesteście :):)

  OdpowiedzUsuń
 12. Tu nie chodzi o szczescie tylko o wiedze !!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Hahaha Cieszyna ma wtyki ;d
  I z tej okazji w Lany poniedziałek robią impreze ;p
  Serdecznie wszystkich zapraszamy!!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja jak teraz słyszę słowo < CIESZYNA > to zaraz
  z ufnością pochylam głowę!

  OdpowiedzUsuń
 15. Dostałem natchnienie i będę pisał Poemat o Cieszynie,o tych łąkach o tych lasach.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ale coś mi mówi aby pisać o Kobylu!

  OdpowiedzUsuń
 17. co chcecie to piszcie, byle nie obrażać innych. :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie liczy się Gmina ale dalej Powiatowe Wojewódzkie czy Krajowe tam są pytania że chłopaki na 3 roku szkoły pożarniczej w Warszawie odpowiedzieli 60% a wiem bp znajomy 3 lata temu startował i widziałem pytania szok aby z gminy zawodnik startował dalej to naprawdę muszą być trudne pytania a tak to załamanie do zawodnika jak odpowie10-15%życzę wiele sukcesów na następnych eliminacjach.

  OdpowiedzUsuń
 19. widzę, że krytykanci przerzucili się z Gogołowa na Cieszyne :D ehh idiot ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Jeżeli to jest krytyka to ręce opadają albo ty człowieku nie kumasz już nic mój synek 3 letni by to czytał ze zrozumieniem.

  OdpowiedzUsuń