"Przetańczyć z tobą chcę ... " cały dzień.

Tego jeszcze we Frysztaku nie było. Już 28 kwietnia (sobota) o godzinie 10.00 na placu św. Floriana rozpocznie się spotkanie z tańcem. Na imprezę "Frysztak tańczy" zaprasza Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku. W programie: taniec współczesny, taniec towarzyski, hip - hop, taniec użytkowy, latino solo, taniec ludowy a na zakończenie potańcówka pod gołym niebem. Wszystkich zainteresowanych tańcem serdecznie zapraszamy na plac św. Floriana.
Dodaj do Google Plus

32 - ilość komentarzy :

 1. Jak by były same okółki to
  już się zapisuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety zły termin, myślę ze frekwencja byłaby dużo większa, gdyby nie krośnieńskie balony;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli taki festyn ludowy tylko na Rynku.
  Będzie piwo?

  OdpowiedzUsuń
 4. Poleczkę zatańczę ze Skibą o ile będzie
  na imprezie!!

  OdpowiedzUsuń
 5. nie, bedzie zakaz sprzedawania piwa, na calą gmine.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wam to nigdy nie dogodzi :P. jakby było w tygodniu to źle bo w tygodniu, jak jest na weekendzie to źle bo balony :P. Przecież impreza zaczyna się od 10:00...poza tym ile razy widzieliście już te balony ?;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Proponuję taniec na rurze.Ku chwale Zygzaka.
  Myślę że frekwencja będzie znacznie wyższa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niby tego jeszcze nie bylo ale jak zwykle i do znudzenia zygzak...

  OdpowiedzUsuń
 9. ja nie bede bo mi sie juz zadna dziewczyna nie podoba z frysztaka i okolic;/ a w krosnie napewno cos jakies ładne chodza;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja muszę zatańczyć ze Skibką,bo mi zawsze wypomina,
  że ją nigdy nie wytańczyłem!

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie obrażaj ,,Naszych Dziewczyn'' , są bardzo ładne

  OdpowiedzUsuń
 12. Super impreza! Popieram wszelkie tego typu imprezy. Szkoda tylko, że młodzież, która naprawdę chce się bawić kulturalnie, cierpi przez tych, którzy myślą tylko o piwie na imprezie!!! To smutne i przygnębiające! Mam nadzieję, że takich młodych ludzi nadużywających procentów będzie coraz mniej w naszej gminie! Brawo dla GOK-u i ludzi z inicjatywą!

  OdpowiedzUsuń
 13. Przepraszam. Jeśli wam się nie podoba to nie komentujcie :))

  OdpowiedzUsuń
 14. Chłopaki Wy tylko o jednym albo piwo albo ... Doceńcie czyjąś pracę zarówno Pani Agaty jak i dziewcząt to naprawdę fajna sprawa, że w naszej gminie jest taki zespół. Ktoś TO prowadzi i kieruje tym wszystkim na takim poziomie a my jako obserwatorzy, kibice możemy od czasu do czasy popatrzeć nacieszyć oko widokiem spektaklu, który tworzą (może nie jest taki prosty w odbiorze ale uczmy się troszkę trudniejszą sztukę odbierać nie tylko samą "chałę", która dominuje na co dzień )i oczywiście widokiem ładnych dziewcząt, jeszcze bardzo młodych ale już niezłych Lasek nie marudźcie tylko przyjdźcie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. nie rozumiem o co taka rozkmina.. piwa jak ktoś chce może się napić gdziekolwiek i z kimkolwiek chce..i jeśli właśnie picie jest u Was zawsze największą atrakcją.. no to pozostaje mi tylko współczuć braku pomysłów na dobrą zabawę.. a co do samej inicjatywy zdecydowanie popieram .. takie plenerówki są zawsze wskazane i niekoniecznie trzeba tylko podziwiać w tym przypadku tancerzy ale przy odrobinie dobrej muzyki spotkać znajomych. i jesli ktoś nie ma zamiaru się wybrać nie oznacza to że od razu musi narzekać na forum całej gminy że to bez sensu impreza. po prostu nie idziesz i koniec.

  OdpowiedzUsuń
 16. Z tego co widze to impreza jest prawie przez caly dzien a balony sa kilka dni, wiec ja tu problemu nie widze. Jak ktos sie leni to i na balony pojdzie a takze potancuje we Frysztaku

  OdpowiedzUsuń
 17. albo moze dziewczyny pokaża balony we frysztaku i bedzie wszystkim oidpowiadac! a przede wszystkim mi:d a ja chyba jestem najwazniejszy:)

  OdpowiedzUsuń
 18. Skibki chlebka kawki lyczek

  OdpowiedzUsuń
 19. Dobra inicjatywa...

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak znam życie to bedą Twierdzanie i LM przecież on jest wszędzie i wszędzi narobi zamieszania. Myslę, że zygzak powinien zatanczyc z LM i frekwencja bedzie bardzo wysoka.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jak mnie tam nie bedzie to impreza bedzie odwolana, a mi sie nie chce isc;d;d

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie musisz iść,bo będzie podstawiona furmanka
  po Ciebie!!

  OdpowiedzUsuń
 23. z lubli to ja se zajde na nogach, \dziekuje furmanke zostaw sobie u siebie na wsi we fyrtaku:)

  OdpowiedzUsuń
 24. Nie furmanka tylko wóz drabiniasty!!!

  OdpowiedzUsuń
 25. Ale na wieczór to będzie tu bajzel i rozpusta!
  To naprawdę tragedia!

  OdpowiedzUsuń
 26. Byłem o 12stej i nic tam nie ma parasol i ekipa Goku oraz kilku przechodniów. Nawet LM nie było.

  OdpowiedzUsuń
 27. Straszna kicha i oby nigdy więcej.

  OdpowiedzUsuń
 28. Fajna imprezka i pogoda też była! tylko ta dyskoteka pod gwiazdami coś nie wypaliła...młodzieży nie chce się chyba już bawić...

  OdpowiedzUsuń
 29. Jak to czytam to czysta wieś a dziewczyny są super tylko chłopaki dno na hale tam łowieczek do wybory i koloru .

  OdpowiedzUsuń
 30. Jakie wy głupoty gadacie, az szkoda tracic czas na czytacie tych idiotyzmów. Impreza naprawde była świetna a dziewczyny spisały sie na medal...A jeżeli ktoś chce krytykować cokolwiek czego uczą sie ludzie na zajęciach w GOK-u to niech sami przyjdą i spróbują. Wtedy zobaczycie czy to takie łatwe jak Wam sie wydaje.

  OdpowiedzUsuń
 31. No niestety we Frysztaku już tak jest, że nikt nie jest zainteresowany. Mimo że impreza na rynku to frekwencja marna. GOK z ZYGZAKIEM musieli się bawić. Masakra

  OdpowiedzUsuń
 32. ludzie, zrozumcie ze to przez balony akurat wtedy byl wystep afromental'a i wiekszosc wybrala sie do krosna, gdyby to byla inna sobota byloby napewno duzo duzo wiecej osob (oczywiscie jakby bylo do tego piwko darmowe;d)

  OdpowiedzUsuń