Samorządowcy i nauczyciele w piłkę grali.

Wczoraj (11.04.) w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku został rozegrany Turniej Piłki Nożnej Halowej Pracowników Samorządowych i Nauczycieli. W zawodach udział wzięło 6 drużyn: Pracownicy Urzędu Gminy Frysztak, Radni Gminy Frysztak, Pracownicy GOPS i ZOEAS Frysztak, Nauczyciele SOSW Frysztak, Nauczyciele Gminy Frysztak, Pracownicy GOSiR oraz Zakładu Komunalnego we Frysztaku.

Turniej był rozgrywany w dwóch grupach, gdzie mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Po zaciętej walce najlepszą drużyną turnieju zostali  Nauczyciele SOSW Frysztak, miejsce II GOPS i ZOEAS Frysztak, miejsce III GOSIR i Gminny Zakład Komunalny we Frysztaku, miejsce IV Pracownicy Urzędu Gminy Frysztak. miejsce  V Nauczyciele Gminy Frysztak, miejsce VI kurtuazyjnie…. Radni Gminy Frysztak. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.gosir.frysztak.pl.
Dodaj do Google Plus

9 - ilość komentarzy :

 1. Ciekawe,czy ich brali na wagę jak bokserów czy
  jak idzie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałem,że wygrali samorządowcy bo tak było
  odgórnie ustalone i zatwierdzone!
  Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 3. A wlasnieb ze wygrali nauczyciele zobacz sobie na wyniki sa podane oficjalnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak to jest jak nie umie sie czytac - przeciez jest napisane kto wygral

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe gdzie byłeś jak w szkole uczyli czytać !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Najgorsze we Frysztaku jest to, że cokolwiek wydarzy się fajnego to znajdzie się jakiś matołek, który uzna, że to właśnie jest bez sensu. Przykre ale prawdziwe.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny turniej. Wygrał poprostu najlepszy.

  OdpowiedzUsuń
 8. jakiś zakompleksiony koleś to napisał, który dodatkowo nie umie czytać.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super sprawa niech się trochę ruszają a i towarzysko niech się realizują, może kiedyś dla innych drużyn np.dorosłej młodzieży(20-30 lat)Pan dyrektor coś zaproponuje gratuluję pomysłu

  OdpowiedzUsuń