Wyjazdowe zwycięstwo Strzelca Frysztak, Orzeł miał przerwę.

W 20 kolejce, która została rozegrana w niedzielę 15.04. Strzelec Frysztak wygrał swoje kolejne spotkanie. Tym razem zawodnicy z Frysztaka swój mecz grali w Łopuchowej, wygrywając spotkanie 4:2. Dobra passa frysztackiej drużyny trwa, to już trzecia wygrana z rzędu. Drużyna z Lubli w 20 kolejce pauzowała, przerwa w rozgrywkach spowodowana jest nieparzystą liczbą drużyn występujących w A klasie krośnieńskiej, w której występuje Orzeł.
Dodaj do Google Plus

25 - ilość komentarzy :

 1. A Strzelec Frysztak w jakiej klasie występuje?
  Czy też w krośnieńskiej?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak widać krytyka wpadła do serca i bardzo dobrze że się nie obrażano tylko przemyślano wielkie gratulację i życzę Wam wiele sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęścia,Zdrowia i Pomyślności!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. < UWAGA >
  Z Powodu Likwidacji Juniorów Starszych "Strzelec" Frysztak , Sekcja Juniorów Starszych w Luli Zaprasza Chętnych Zawodników Z Gminy Frysztak ( Rocznik 96,95,94 ) Do Kontynuacji Swojej kariery W Barwach "Orła" . Cała Drużyna Czka Z Otwartymi Rekom Na Nowe Talenty ! Gwarantujemy Świetną Atmosferę , Dobre Zaplecze orz Prace Pod Okiem Doświadczonych Trenerów !!! Inf. W Sprawie Treningów oraz Funkcjonowania Sekcji Znalesc można na stronie Juniorów www.tsorzellubla.futbolowo.pl
  Serdecznie ZApraszamy !!!

  PS. Darować Proszę Sobie Komentarze typu : Lubla Zabrać Chce Zawodników Strzelca ITp. Działamy NA Rzecz Rozwoju Piłki W Naszej Gminie. !! ( Orzel Posiada Aktualnie JEdyną sekcje Juniorów W Gminie Frysztak)

  OdpowiedzUsuń
 5. czasem rozsądna krytyka się przyda, gratulacje... życzę dalszego pięcia się w górę tabeli

  OdpowiedzUsuń
 6. Sam jestem juniorem strzelca, a raczej "juniorem", bo przecież juniorów już nie ma, tylko dlaczego?? Mógłby ktoś na to pytanie odpowiedziec? Myślę, że w takim klubie jakim jest strzelec sekcja juniorów powinna się znajdowac bez dwóch zdań...wie ktoś wgl, czy są jakieś szanse na jej przywrócenie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wierzę w to że Frysztak rezygnuje z juniorów W moim nowym klubie od 4 lat C klasa stawiają tylko na młodych w tej chwili jest 16 seniorów i 34 juniorów i wnich będzie za niedługo siła klubu a kasę na szkolenie juniorów daje gmina z grandu na pracę wychowanie w zdrowiu bez nałogów i walka z patologią dała 14000zł

  OdpowiedzUsuń
 8. jak M L zobaczy 14000 to chyba juniorzy beda bo zawsze cos mozna .......

  OdpowiedzUsuń
 9. Byłoby bardzo dobrze, gdyby juniorzy w strzelcu byli, bo jednak ta młodzież poniżej 18 roku nie ma gdzie grac...a chętni są...nie wie nikt nic na temat, czy jest takowa szansa aby juniorzy w strzelcu byli w najbliższym czasie?

  OdpowiedzUsuń
 10. Zawsze juniorzy którzy chcą grać mogą przyjść na trening seniorów i tam się pokazać z dobrej strony i grać może nawet w pierwszym składzie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. weź się młody uspokój, piszesz cały czas to samo.Jak masz 16 lat to przychodź na treningi seniorów nikt cię nie wyrzuci, a nie płacze tu odstawiasz. Jak byli juniorzy to nie miał kto grać, a teraz nagle ma.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie mogę tego pojąć aby w takim gminnym klubie z takim zapleczem i obiektami nie było juniorów trampkarzy co najmniej po 2 drużyny to szkoda finansować taki klub bo on za chwile sam umrze dobra władza gminy jak nie ma pracy z młodzieżą to się nie interesuję klubem bo inaczej łamie prawo.

  OdpowiedzUsuń
 13. Hm, z jednej strony gośc pisze źle, bo faktycznie mógłby sobie przyjsc na trening seniorów i powalczyc, ale z drugiej strony w takim klubie jakim jest Strzelec juniorzy byc powinni...

  OdpowiedzUsuń
 14. I po co takie pierdoły wypisujecie? Strzelec to nie tylko sekcja piłkarska. Jest jeszcze tenis, który odnosi ogromne sukcesy jak na nasze możliwości. I co finansowanie takiej drużyny to łamanie prawa? Juniorów nikt nie zlikwidował, bo nie chciało się nikomu ich prowadzić, poprostu nie było chętnych. Noralną sytuacją jest to, że jak nie ma to jest naście chętnych do gry, a jak przychodzi co do czego to nagle zostaje pięciu.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja słyszałem,że Pan L.M. definitywnie odchodzi
  ze Strzelca Frysztak do Orła Lubla.
  Nareszcie!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak jest tylu chętnych juniorów to niech przyjda na trening seniorów z tego co wiem to trenują w środy i piątki o 18

  OdpowiedzUsuń
 17. Śmieszne komentarze,nie zawsze prawdziwe,co ślina na język przyniesie"Weź jeden z drugim ,zrób coś dla innych,zaangażuj się na rzecz sportu(klubu)jeśli jesteś sportowcem,to daj innym dobry przykład,doceń,co bierzesz od innych,zamiast krytykować,(co jest najłatwiej)Jest prawo ale i są obowiązki,z których każdy porządny człowiek powinien się wywiązać.Jeśli są takie warunki,we Frysztaku(a są)to i chętnych nie powinno brakować,jeśli nie przyjdzie na trening odpowiednia ilość zawodników,to nikt nie zmusi i to nie jest niczyja wina.A,że jest pomoc,na sport,to dobrze,że władze jeszcze dbają o rozwój fizyczny młodzieży,powinna to wykorzystać.Znam kluby,co grają we własnych strojach i dojeżdżają na własny koszt! To jest miłość do sportu i szacunek dla innych,którzy potrafią coś zorganizować,którzy chcą się poświęcić dla innych.Pięknie jest patrzeć na sport,ale praca w sporcie to 'harówka"Same mecze,wyjazdy ,treningi itp.

  OdpowiedzUsuń
 18. To chyba nie jest tak do końca, że juniorzy zostali rozwiązani, bo nie miał kto grac, podobno był inny powód.

  OdpowiedzUsuń
 19. jest ktos chętny by jeździć ze mną do lubli ??

  OdpowiedzUsuń
 20. z Tobą tzn? Może napisałbyś kim jesteś? Inicjały? Bo chętny jest.

  OdpowiedzUsuń
 21. Chętny, pisz gg: 42714279 ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. Juniorzy przyjdźmy jutro na trening seniorów i pokażmy ilu nas jest to może L.M zobaczy że jest nas dużo i od nowego sezonu założy na nowo juniorów

  OdpowiedzUsuń
 23. piszcie na tamten nr gg, jakoś się dogadamy, pzdr junior

  OdpowiedzUsuń
 24. Trzeba się jakoś zgadac co i jak i ile ewentualnie osób, nr: 42714279 pisac!!

  OdpowiedzUsuń
 25. Drodzy uczestnicy forum, wiele spraw, które poruszacie w tym miejscu to zapewne prawda, niektóre troszkę mijają się z nią a inne są zgoła fałszywe. Jak widać Strzelec ma kiepski okres jeżeli chodzi o piłkę nożną. To efekty decyzji sprzed kilku lat, o których nawet może nie wiecie lub zapomnieliście. Kilka lat temu nagle w ciągu jednego roku pozwolono przejść do innych klubów 7-miu czy 9-ciu seniorom i co? Musieli ich zastąpić juniorzy.Nawet jeżeli technika piłkarska była na podobnym poziomie u nich to jednak motoryka, masa ciała nie ta, siła w zderzeniu z przeciwnikiem też dużo mniejsza i co? kontuzje,przerwy w grze no i wyniki drużyny słabsze.To ich częściowo zniechęciło(każda grupa wiekowa powinna grać w swojej kategorii - tego działacze kluby nie wiedzieli i chyba do tej pory nie wiedzą a trenerów nie pytają, bo wydaje im się że to nie ma znaczenia hi, hi) a czarę goryczy dopełniło to, że zaczęto sprowadzać do klubu weteranów z innych kiedyś lepszych drużyn za jakieś pieniądze i młodzi przestali grać w I drużynie. To myślę zniechęciło młodzież do treningów i stąd problem z juniorami. Podobnie rok czy dwa lata temu zgłoszono młodych chłopaków do gry w kategorii o jedną wyżej niż ich wiek wskazywał. I też nie wiem czy kontuzje, brak sukcesów w rozgrywkach nie zniechęcą, nie wypalą ich psychicznie i będą opuszczać nasz klub lub kończyć przygodę z piłką chociaż zapowiadali się całkiem, całkiem. Szkolenie w naszym klubie powinno odbywać się tak jak w latach 90-tych: najmłodsi w szkole, młodzicy, trampkarze, juniorzy, seniorzy każdy w swojej grupie wiekowej a nie podbierać sobie tych najlepszych do grupy wyżej(kontuzje, wypalenie psychiczne)- niech ograją się, okrzepną w swoich grupach wiekowych i wtedy może COŚ z tego wyjdzie a nie załamywanie rąk i biadolenie jak dzisiaj i szukanie winnych - tych znamy, może czas najwyższy zakończyć te ZŁE praktyki w naszym klubie i jeżeli znajdziemy odpowiednich ludzi to czas brać się do pracy może za kilka lat dojdziemy do poziomu z latach wcześniejszych, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń