Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Weekend z kompletem punktów.

Orzeł i Strzelec w niedzielnych meczach wygrali ze swoimi rywalami inkasując po 3 punkty na swoje konto.
Orzeł swój mecz rozgrywał w niedzielę o godzinie 11.00 na stadionie w Lubli wygrywając spotkanie 3:0 z Gaudium Łężyny. Po 24 kolejkach zawodnicy Orła maja na swoim koncie 30 punktów i zajmują 12 miejsce w tabeli "A klasy" Krosno II.

Strzelec swój mecz rozgrywał na wyjedzie o godzinie 17.00. Przeciwnikiem zawodników z Frysztaka był zespół LKS Łęki Górne. Po 90 minutach to zawodnicy z Frysztaka mogli cieszyć się ze zdobycia 3 punktów, wygrywając spotkanie 2:1. Po 26 kolejkach Strzelec z dorobkiem 29 punktów zajmuje 11 miejsce w tabeli "A klasy" dębickiej. Zdjęcie pochodzi ze strony http://ksorzel.futbolowo.pl/

Prześlij komentarz

10 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Orzłek jest the best ! <3
  Lubla rządzi ! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś tu dziwnie cicho odkąd Nasze drużyny zaczęły wygrywać i zdobywać cenne punkty! Jak przegrywały to było tu dużo osób, które lubiły kogoś zganić, ale żeby pochwalić nasze druzyny to juz nie ma nikogo!
  BRAWO "STRZELEC"!!! BRAWO "ORZEŁ"!!

  OdpowiedzUsuń
 3. dokładnie teraz to każdy cicho ale jak drużyny z gminy wzięły się do roboty to ucichly pyszczki wielkich znawców... co jest z wami może napiszcie coś bo cicho.. bravo druzyny tak samo z lubli jak i frysztaka! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Strzelec jest blisko utrzymania, ale nie zapominajmy, ze kolejne 3 mecze gra z sama czolowka tabeli. Nalezy sie cieszyc, ze chlopaki pokazuja charakter i walcza do konca o utrzymanie wbrew niektorym kibicom, ktorzy juz piali z zachwytu, ze klasa B.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszyscy wiemy, że gracie z drużynami z końca tabeli. Zobaczymy co pokażecie jak zagracie mecz z drużyną, która umie kopać w piłkę a nie tylko po nogach. Więc bez podniety bo B klasa wita was.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dokładnie, brawo Strzelec! brawo Orzeł! Oby tak dalej. Gratulacje dla drużyn jak i Trenerów za dobrą pracę!

  OdpowiedzUsuń
 7. mam nadzieje ze strzelec spadnie i zakoncza ten cyrk

  OdpowiedzUsuń
 8. Piszecie, że macie nadzieję, że strzelec spadnie do b klasy itp., śmiejecie się z tego, ale nie zapominajcie, że lubla też jeden sezon temu w B klasie była(nie wiem ile sezonów dokładnie tam grali) i równie dobrze może w przyszłym sezonie z powrotem tam się znalezc. Nie mówię, żeby się nie cieszyc, że awansowaliście i wgl, ale śmianie się z tego, że strzelec może spasc jest moim zdaniem trochę nie na miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pamiętajcie,że Strzelec Frysztak nigdy nie spadnie
  gdy rządzi Pan L.M.

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad