Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Olejowy wandal !

W nocy z soboty na niedzielę 16.06. na 17.06. lub nad ranem w niedzielę pod nieobecność mieszkańców posesji w Twierdzy (osiedle Zielone Wzgórze) nieznany sprawca dokonał czynu wandaliznu niszcząc kostkę brukową przepalonym olejem. Sprawca działał z wyjątkowo perfidnie, chcąc przyniesionym olejem (w worku foliowym - który pozostawił na miejscu zdarzenia) zalać jak największą powierzchnię kostki.
Mimo użycia "rewelacyjnego" środka, plamy zostały.
Na zdjęciach pokazano plamy po próbie umycia myjką wysokociśnieniową i zalecanym "rewelacyjnym" środkiem. Bardzo prosimy o kontakt wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób chciałyby pomóc w toczącym się śledztwie o kontakt z nr 17 2777 601 lub bezpośrednio z frysztacką policją.

Informacja nadesłana na:
GORĄCĄ LINIE Frysztak24.pl

Z powodu dużej ilości komentarzy, w których były pomawiane osoby z Gminy Frysztak oraz toczącego się postępowania, które prowadzi Policja z Frysztak. Redakcja postanowiła zablokować możliwość dodawania komentarzy pod postem.

Art. 212.

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Below Post Ad