Piątkowe spotkanie mam.

W piątek 22 czerwca w Gminnej Bibliotece we Frysztaku odbyło się drugie już spotkanie Klubu mam. Mamy z dziećmi pojawiły się gromadnie. Tym razem spotkanie Klubu Mam było o tyle niezwykłe, że gościliśmy u nas psychoterapeutkę Sarah Ruczaj. Dzięki obecności Sarah i wszystkich innych niezwykłych mam spotkanie upływało w przyjaznej i pełnej zaufania atmosferze. 
Zajadając ciasto i pijąc kawę dzieliłyśmy się swoimi macierzyńskimi doświadczeniami i przemyśleniami. Poruszałyśmy w rozmowach tematy ważne i nie rzadko trudne.
Atrakcji dla dzieciaków również nie zabrakło. Było oglądanie bajek wyświetlanych ze starych przeźroczy i obcowanie z dziecięcą literaturą przez zabawę na wiele sposobów, a wszystko to dzięki paniom bibliotekarkom, które w nie mają sobie równych w organizowaniu takich zajęć. Tego dnia z perspektywy dzieci nasza biblioteka musiała być miejscem naprawdę niezwykłym.
A więc drogie mamy! Warto się spotykać, wspierać i wspólnie spędzać czas. Informacja o kolejnym spotkaniu Klubu Mam będzie zamieszczona na portalu www.frysztak24.pl. Jak zwykle zapraszamy serdecznie wszystkie mamy z dzieciakami!
Dodaj do Google Plus

1 - ilość komentarzy :

  1. Ciekawe po co tam jest potrzebna psychoterapeutka?
    Tam powinna wystarczyć wróżka!

    OdpowiedzUsuń