DZF 2012 - Sędziowie zagrali z pracownikami Gminy Frysztak

Mimo ponad 30 stopniowego upału o godzinie 15.00 na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbył się mecz towarzyski, w którym zagrali Sędziowie z pracownikami Gminy Frysztak. Mecz odbywał się w dość nietypowej formule 3 tercji 20 minutowych, piłkarze zadecydowali o takiej formule przed meczem z powodu bardzo ciężkich warunków atmosferycznych.

Piłkarze Gminy Frysztak jak przystało na mieszkańców naszej gminy pokazali gościnę sędziom przegrywając  spotkanie 2:5. Po meczu Wójt Jan Ziarnik i Dyrektor GOSiRu Marek Armata podziękowali zawodnikom za sportową walkę i poświęcenie zapraszają wszystkim graczy na wspólnego pomeczowego grilla.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

12 - ilość komentarzy :

 1. Komu ten mecz mial sluzyc? Poza ludzmi na basenie to tego pies z kulawą nogą nie ogladal dlaczego? Trybun nie ma! Po co robic taki mecz skoro bylo wiadomo, ze trybun nie bedzie? Po co? A po to zeby program zapchac. W Samorządowcach to pol druzyny byla a reszta to jacy oni samorzadowcy?

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że ten mecz służył poprostu promocji Gminy, wiem z doświadczenia, że warto zrobić coś aby ktoś z poza gminy przyjechał i zobaczył chodziażby basen czy w części zmodernizowany obiekt. A i ludziom na basenie też się coś należy. Mecz oglądali ci, którzy chcieli oglądać. A ci którzy nie chcieli to gdyby nawet mieli loże honorowe i tak by nie przyszli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wstyd mi za mieszkańców naszej Gminy. Bo stronę czytają ludzie z całej Polski a wy piszecie jakieś wasze frustracje. Masakra !!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja osobiście byłem popatrzeć.Fajny turniej i super zabawa. Gratuluję druzynie z Frysztaka walki :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesli sluzylo to promocji to w porzadku. Mam tylko jedno zastrzeżenie takie, ze mozna bylo nazwac ten zespol - Drużyna Gminy Frysztak a nie Samorządowcy. Jak po zdjeciach widac, z samorzadowcami ta druzyna niewiele ma wspolnego. O to mi tylko chodzi

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobrze, że część imprez odbyło się na GOSiRze. I że dyrektor dba o promocję. Napewno pierwszy komentarz pisał jakiś piłkarz ze Strzelca

  OdpowiedzUsuń
 7. Bylem przejazdem popatrzeć i stwierdzam, że faktycznie trybun nie ma ale kilka osób kibicowało na stojąco i wyglądali na zadowolonych. Miejsca jest tam dużo. A trybuny napewno zostaną zakupione wcześniej czy później.Jest takie przysłowie Nie odrazu Rzym zbudowano

  OdpowiedzUsuń
 8. Człowieku nie czepiaj się szczegółów większość to pracownicy gminy i jednostek. Nie szukaj dziury w całym.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla mnie ważne jest to, że urzędnicy wyszli z za biurka i pokazali, że potrafią walczyć.

  OdpowiedzUsuń
 10. Potrafią walczyc ale z czym innym!
  Można się domyślić!

  OdpowiedzUsuń
 11. Lepiej niech się zajmą murawą na stadionie bo wygląda fatalnie !

  OdpowiedzUsuń
 12. Z tego co widziałem to Strażacy podlewają dwa razy dziennie i dobrze rano i wieczorem. Myślę że przy takich upałach to nie wiele można zrobić. Bądźmy dobrej myśli, że spadnie deszcz.

  OdpowiedzUsuń