Barwy Podkarpacia - Głosuj na prace mieszkańców Gminy Frysztak

Do Fundacji Podkarpacka Akademia Rozwoju w ramach konkursu malarskiego Barwy Podkarpacia wpłynęło prawie 400 prac malarskich dzieci, studentów i młodzieży z całego Podkarpacia. 17 sierpnia upłynął termin zgłaszania prac. Młodzi Artyści wykazali się pomysłowością i oryginalnością w przygotowaniu prac malarskich. Prace są piękne, przedstawiają wyobrażenie Młodego Artysty o Podkarpaciu oraz wierne odbicie jego pięknych zakątków, architektury, nieskazitelnej przyrody oraz kulturowej wielobarwności we wszystkich kolorach pór roku.
Anna Garnczarska, Wojciech Szmyd i Mateusz Papug to uczestnicy konkursu Barwy Podkarpacia
Pierwsza Kapituła Konkursu 24 sierpnia /piątek/ wybrała 8 zwycięskich prac malarskich. Kolejne 4 prac malarskich wybrane zostaną w głosowaniu internetowym, 12 najpiękniejszych prac ozdobi kalendarz na 2013 rok, okolicznościowe pocztówki oraz zakładki do książek.

Wśród zgłoszonych prac są również obrazy młodych artystów z Gminy Frysztak na które mogą Państwo głosować. Poniżej linki do prac, serdecznie zapraszamy do głosowania, dzięki Państwa głosom nasza mała ojczyzna może być promowana w kalendarzu na 2013 rok.

Linki do prac i systemu głosowania:
Więcej informacji o konkursie na stronie http://www.fpar.pl.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :