Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Niedzielny maraton za nami

W niedziele (5.08.) na basenie we Frysztaku odbył się pierwszy maraton sportowy. Imprezy zostały przygotowane w taki sposób aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo można było  wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Ośrodek Szkolenia Kierowców „Renoma” , bar „Kropelka” oraz Ośrodek Sportu we Frysztaku. Wśród nagród znalazły się również puchary Wójta Gminy Frysztak oraz medale i dyplomy GOSiR.
Maraton rozpoczął się o 8:30 AquaaAerobikiem dla Pań, następnie rozegrano dwa turnieje. Był to Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Frysztak i Turniej StreetBall na korcie tenisowym
 rozegrany również o Puchar Wójta naszej gminy.
Zaraz po zakończeniu turniejów rozpoczął się wyścig dnia na zjeżdżalni wodnej w kategorii kobiet i mężczyzn o 50% zniżkę na prawo jazdy kategorii A, B, c, D, E .
Następnym elementem rywalizacji był wyścig pływacki z  „L” na plecach  („rekinki” )-  o posiłek  w barze „Kropelka” (dowolnie wybrany zestaw obiadowy).
Ma zakończenie dnia od godz. 18:00 do 19:00  odbyła się druga edycja AquaAerobiku z udziałem Pań i odważnych Panów :-)

Zdjęcia oraz wyniki z wszystkich niedzielnych zawodów mogą Państwo znaleźć na stronie www.gosir.frysztak.pl

Prześlij komentarz

24 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Fajnie. Cieszę się bardzo, że frysztak zaczyna żyć. Mam nadzieje, że będzie wiecej takich imprez, zarówno w lecie na basenie, jak i w zimie bo przecież mamy możliwości. Szkoda tylko że GOSiR pokusił się jedynie o "medale i dyplomy". 20 lat temu to było OK, ale wydaje mi sie ze dziś to troche za mało. Nie mówie tu o nagrodzie głównej w postaci samochodu, ale np całosezonowy karnet na basen nie uszczupliłby znacząco budżetu, a byłaby to na prawde fajna nagroda. Obiad za 10 zł to też nie jest wypasiona nagroda, a przecież nagród jest kilka. Jedna główna i dwa lub trzy wyróżnienia. Więc myślę sobie, że warto byłoby się pokusić o coś więcej. O coś, co byłoby atrakcyjna nagrodą za udział i wygraną w organizowanych grach i zabawach. Ot choćby rower. Przecież jeden rower dla budżetu gminy to w zasadzie kropelka w wydatkach związanych z Naszą gminą. Cieszą zie, że coś sie dzieje w naszej pięknej, spokojnej i bardzo atrakcyjnej turystycznie gminie, ale niech to sie dzieje będzie na miarę XXI wieku. Pozdrawiam serdecznie mieszkańców Gminy Frysztak. Mirek

  OdpowiedzUsuń
 2. Uważam, że w sporcie amatorskim powinien właśnie liczyć się udział w zawodach a nie nagroda. Nie można uczyć dzieci i młodzieży, że aby wziąć w czymś udział odrazu musi być atrakcyjna nagroda bo inaczej nie warto. Psuje to całą ideę aktywnego ruchu. Panie Mirku myślę, że powinien Pan brać udział w konkursach audiotele albo czymś takim. Panu dyrektorowi życzę aby wytrwał w tym co robi i nie dał się ogłupić i nie zabił pięknej sportowej idei. No i oczywiście Gratulacje. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. No nie wiem chyba nie taka jest zasada działania Ośrodków Sportu. Jak ktoś chce wygrać wysoka nagrodę proponuje LOTTO. GOSiR ma propagować sport a nie fundować drogie nagrody. Potem wyjdzie na to, że jak nagle nie będzie nagrody to nie będzie chętnych. Proponuje tak nie robić. Ktoś tu chyba nie rozumie czegoś. Ponadto widać, że imprez jest bardzo dużo. Chyba gmina musi kupić całego tira rowerów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Idąc tropem pierwszego komentarza, to morze gosir powinien płacić każdemu kto weźmie udział w zawodach. Wydaje mi się, że największą sztuką jest zachęcić młodzież do udziału w imprezach i spowodować, że sam start jest prestiżem. Wygląda na to, że jak narazie się to udaje GOSiRowi. tak trzymać. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawody na miarę XXI wieku rozgrywa się na komputerze. Zachęcam Państwa wspaniałe gry. Gwarantuje, że nikt się nie spoci i nie zmęczy dużo większa frajda i nagrody też są super można wygrać nawet samochód, oczywiście również wirtualny ale za to wszystko na miarę XXI wieku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cóż wreszcie coś się dzieje, zgadzam się że nagrody fajnie się wygrywa ale najważniejsze dla zawodnika powinno być miejsce i medal. Nie wolno tego niszczyć wybierając chorobę XXI wieku. Frysztacka młodzież jest wspaniała i trzeba ją docenić za to, że bezinteresownie potrafi uczestniczyć w zawodach, grach i zabawach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla Ośrodka Szkolenia Kierowców "RENOMA" za sponsoring.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja myślę że samochód to minimum, przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się mordował za darmochę na zjeżdżalni, czy gorącym piasku. Proponuję wycieczkę na Kanary albo do Egiptu a jak nie to przynajmniej jakiś laptop.Proponuję jeszcze organizować konkursy SMS-owe gdzie będzie można wygrać coś naprawdę extra. I to będzie dopiero na miarę XXI w ogóle nie trzeba będzie przychodzić a nagroda powinna zostać wysłana kurierem, tak się teraz robi, bo dawniej trzeba było odbierać u organizatora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Najlepszą nagrodą,byłby darmowy nocny pobyt w
  hotelu z wybraną osobą towarzyszącą!
  Miodzio!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Nich to się kręci tak jak się zaczęło bo jest dobrze i jest w czym wybierać. BRAWO

  OdpowiedzUsuń
 11. maraton niedzielny był bardzo dobrą inicjatywą którą popieram

  OdpowiedzUsuń
 12. bardzo udana impreza gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 13. Rower za start w TAKICH zawodach? no proszę, bez przesady ;) do zabawy która już z definicji powinna dostarczać sporo radości nie trzeba więcej, może po czekoladzie :D czy tam wstęp za darmo w jakiś inny dzień. Ale rower?! :D to się ubawiłam :D To już na Mistrzostwach Polski czy turniejach międzynarodowych mało kiedy się spotyka większe nagrody... naprawdę ;) ale tak jest, wystawić palec to całą rękę złapią... pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Uważam, że jest to pierwsza taka impreza na basenie kąpielowym w historii i z pewnością zasługuje na pochwałę. Ogólnie we Frysztaku dzieje się dużo fajnych rzeczy jakich nie ma w innych gminach. Wydaje mi się, że mieszkańcy powinni to w końcu docenić. Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 15. Życie sportowe kwitnie nawet chyba zbyt ambitnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 16. Kiedy będą kajaki lub wycieczka rowerowa ?

  OdpowiedzUsuń
 17. Zwracam się z prośbą o nocne pływanie, ostatnio było rewelacyjnie myślę, że warto powtórzyć !!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. Wydaje mi się, że oceniając całokształt nagród, upominków, pucharów, medali, dyplomów i różnego rodzaju gadżetów, które można było wygrać oraz muzykę na żywo to był Full Wypas. Gratuluję przede wszystkim ogarnięcia tej imprezy bo to napewno nie było łatwe.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja tylko jestem ciekawy,kto wygrał darmowe
  żarcie w < KROPELCE > i ile to kosztowało?
  Może ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
 20. Wiem tylko, że żarcie można było sobie dowolnie wybrać ile kto dał rade tyle mógł zjeść.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jedzenie było do wyboru, wiec trzeba by zapytać zwycięzce co wybrał i za ile

  OdpowiedzUsuń
 22. Proszę Państwa tu nie chodzi o cenę tylko o ideę !!! Najważniejsze jest to, że w Gminie Frysztak jest jeszcze młodzież, która chce się bawić i wyjść z domu. Pozdrawiam wszystkich którzy lubią aktywnie spędzać czas.

  OdpowiedzUsuń
 23. Wyniki zawodów są na stronie GOSiR :) Tam sprawdź kto wygrał :P

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad