Przegrali w 3 kolejce

Wczoraj (19.08. niedziela) odbyła się 3 kolejka piłki nożnej. Zarówno Orzeł Luba jak i Strzelec Frysztak przegrali swoje spotkania ligowe. Strzelec swój mecz rozgrywał na wyjeździe, przeciwnikiem seniorów z Frysztak był zespół LKS Łopuchowa, mecz zakończył się przegraną 4:0. Orzeł w 3 kolejce podejmował na własnym boisku zawodników z Nowego Żmigrodu. Po 90 minutach zawodnicy z Lubli przegrali swoje spotkanie 0:1.

Po 3 kolejkach Strzelec i Orzeł z 4 punktami zajmuje 9 miejsce w swoich grupach rozgrywkowych.
Dodaj do Google Plus

21 - ilość komentarzy :

 1. 4:0 KATASTROFA

  OdpowiedzUsuń
 2. Już pokazali , ale drużyna jest słaba i to wiadomo

  OdpowiedzUsuń
 3. No panowie, może jakiegoś grilla urządzicie po meczu??

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie rozumiem waszych beznadziejnych komentarzy. 1.Każdemu czasami zdarza się przegrac, nawet najlepszym i nie ma w tym nic dziwnego.
  2.Naprawdę aż tak bardzo szkoda wam, że był zorganizowany grill dla zawodników? Nawet gdyby sobie urządzali po każdym meczu no to co?

  OdpowiedzUsuń
 5. oj nie dobrze wysoka porażka. Powiem tak byłem na ostatnim meczu we Frysztaku i nie wiem co dzieje się wewnątrz drużyny, ale ludzie jak to jest, że zawodnicy ktorzy rok dwa temu stanowili o sile zespołu siedzą na ławie a grają tacy co nawet nie umią biegać może powie ktoś o co chodzi. Bo w drugiej połowie i krzysiu i michał i łukasz zagrali o wiele lepiej niż nowi. Więc pytam dlaczego tak jest??? Może na meczu wyjazdowym było inaczej nie wiem pozdrawiam kibic

  OdpowiedzUsuń
 6. lepiej grillujcie a nie błaźnicie frysztak

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak jak ja wrórzę to krok od katastrofy!
  Mnie z rana wychodziło,że już się nie
  podniosą!!

  OdpowiedzUsuń
 8. wróżę się pisze kup sobie słownik i się ucz a nie komentarze zamieszczasz

  OdpowiedzUsuń
 9. no chłopaki musicie cwiczyć na tym swoim pięknym boisku bo wyniki słabe kibice nie wybacza słabych meczy za dużo stracono imprez festynów no i oczywiście targów na rzecz waszych meczy

  OdpowiedzUsuń
 10. Kibiców jak na lekarstwo. Mam pytanie. Dla kogo wy w ogóle gracie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Myślę, że boisko piłkarskie przerosło chłopaków.

  OdpowiedzUsuń
 12. byłem też na meczu we frysztaku i nie wiem dlaczego trener trzyma na ławce jamrożego. W drugiej połowie duet Ścibior - Zięba na środku obrony grali świetnie, widać było że się rozumieją i biegają a trener może i doświadczony ale za wolny.... nikogo nie obrażam tylko takie jest moje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Trener trzyma ich żeby nie pouciekali albo
  dla ozdoby!

  OdpowiedzUsuń
 14. Spokojnie może trener ma inna wizje jak to ma wyglądać a jamrozy w klubie był zawsze i mam nadzieje ze w nim zostanie a trener zawsze moze sie zmienic

  OdpowiedzUsuń
 15. Dlatego,że Jamroży nie może!

  OdpowiedzUsuń
 16. co znowu nie może???

  OdpowiedzUsuń
 17. Chyba nie może się wyrobić1

  OdpowiedzUsuń
 18. I znowu Anonimy ! o matko jesli tak latwo wam sie tu pisze to moze chcecie sprobowac swoich sil na boisku co !!
  Za duzo TV "Barca TV czy Real TV"

  Kibice phii...

  OdpowiedzUsuń
 19. Mam propozycję dla zarówno dla fanów jak i malkontentów: Przyjdzcie na mecz (a lepiej na kilka meczy) i popatrzcie na macz jak trener. Tj - zróbcie dokładną statystykę tego co się na nich dzieje. Policzcie podania (dobre , złe) dla każdego z graczy, interwencje bramkarzy, ocencie szybkość dojścia do piłki .. i to wszystko co jest w piłce ważne.
  Zestawienie przekażcie trenerom (będzie wiadomo dlaczego wygraliśmy (lub nie). Tak można pomóc drużynie.

  OdpowiedzUsuń
 20. brawo dla pana Darka!!! Tylko myślę, że tutaj tylko lubi się wszystkich poniżać a nie pomagać niestety taka mentalność. Jak Strzelec wygrywał z wszystkimi to źle bo za łatwo teraz źle bo jest ciężko

  OdpowiedzUsuń
 21. Muszę przyznać, że na piłce nożnej się nie znam ale chyba wiem czym się różni spojrzenie trenera na mecz od spojrzenia kibica czy zawodnika. Nikt w takim klubie jak Strzelec nie będzie miał armii „skautów” do analizy tego co się dzieje na boisku. Trener po prostu może wszystkiego nie ogarnąć. Swoich zawodników może oglądać na treningu a tam zwykle zachowują się oni inaczej niż podczas meczu. (Są w psychologii sportu takie pojęcia jak „mistrz treningu” i „mistrz startu”. ) Jeśli państwu naprawdę zależy na dobrej grze Strzelca to zgłoście się do trenera a on powinien wam powiedzieć jak zrobić użyteczną dla niego obserwację meczu.
  (Teraz w wielu domach są kamery to powinno jeszcze ułatwić sprawę.)
  Wtedy będzie wiadomo co u kogo należy poprawić żeby było lepiej. Ktoś będzie musiał popracować nad szybkością, ktoś inny nad techniką, koordynacją itp.
  Dariusz

  PS. Informacje typu „grali do d..” lub „wygraliśmy bo strzeliliśmy jedną bramkę więcej” są bezużyteczne.

  OdpowiedzUsuń