Wyprawka szkolna 2012/2013

Do 31 sierpnia mogą Państwo skorzystać z możliwości dofinansowania na zakupu podręczników szkolnych w ramach programu rządowego Wyprawka Szkolna 2012/2013. 

O dofinansowanie mogą ubiegać się rodzice uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2012/2013 naukę w klasach I-IV szkoły podstawowej, klasie I szkoły ponadgimnazjalnej oraz uczniów wszystkich typów szkół posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego (dzieci słabo widzących, niesłyszących, z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, z niepełnosprawnościami sprzężonymi w przypadku, gdy jedną z niepełnosprawności jest niepełnosprawność wymieniona wyżej).

 Wnioski można składać do 31 sierpnia 2012 w Zespole Obsługi Ekonomiczno - Administracyjnej Szkół we Frysztaku ( Urząd Gminy), pokój nr 18, tel. 172777015. Druki wniosków do pobrania w Zespole Obsługi Ekonomiczno - Administracyjnej Szkół we Frysztaku - Urząd Gminy pokój nr 18. Lub poniżej na naszej stronie.

Linki do dokumentów:
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

3 - ilość komentarzy :

 1. a jakie trzeba spelniac warunki

  OdpowiedzUsuń
 2. czyli mogą się ubiegać CI co mają "PLECY"

  OdpowiedzUsuń
 3. Już odpowiadam:
  O wyprawkę mogą ubiegać się sami gminni prominenci
  oraz poplecznicy proboszcza.

  OdpowiedzUsuń