Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„DZIEŃ PIŁKARZA” - INTEGRACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O „PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK”

Dyrektorzy Szkół Podstawowych, Wójt Gminy Frysztak oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na „Integracyjny Turniej Piłki Nożnej na Trawie pod hasłem  „Dzień Piłkarza”. PATRONAT NAD TURNIEJEM OBJĄŁ POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ W WARSZAWIE. Turniej rozegrany zostanie 10 września 2012r. o godz. 11:00 na płycie główniej boiska piłkarskiego Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku, ul. Sportowa 30. Data ta została wybrana ze względu na rocznicę zdobycia złotego medalu olimpijskiego przez „Orły” Górskiego na Igrzyskach w Monachium w 1972 roku.   Turniej skierowany jest do uczniów wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Frysztak.
Rozgrywki przeprowadzone zostaną przy Współpracy z Panem Tomaszem Zabielskim – pełnomocnikiem do  spraw Szkolnego Związku Sportowego z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie. Dzięki tej Współpracy Ośrodek Sportu we Frysztaku otrzymał 60 sztuk piłek do gry w piłkę nożną oraz materiały szkoleniowe dla trenerów. Więcej informacji na stronie GOSiR Frysztak lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !

Prześlij komentarz

15 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Super sprawa. Rozgrywki dla dzieciaków są najważniejsze. Życzę więcej takich akcji. Aczkolwiek dla dorosłych też by się przydał taki turniej. Proszę pomyśleć również o nas :-) Gratuluję działalności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł ponieważ w imprezie wezmą udział dzieciaki z całej naszej gminy. fajnie byłoby gdyby udało się jeszcze we wrześniu albo w październiku zrobić turniej wsi dla dorosłych. lub przykładowo od 17 roku życia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Popieram komentarze powyżej..... mogłoby nawet być wpisowe w ramach jakiejś kiełbaski , a mieszkańcy poszczególnych miejscowości na pewno chętnie by powalczyli o Puchar Wójta. Ogólnie milo jest popatrzeć na to jak sport w gminie się rozwija. Fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może z tych dzieciaków wyrosną piłkarze
  Strzelec Frysztak!

  OdpowiedzUsuń
 5. Proponuję Gminny Turniej Sołecki o Puchar Wójta Gminy Frysztak

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki turniej był w 2010 roku w ramach dożynek. Z chęcią każdy by sobie zagrał jeszcze raz.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno warto powtórzyć taki turniej z zastrzeżeniem że piłkarze z klubów nie mogą uczestniczyć. Powinien być to amatorski turniej i gdyby było nawet wpisowe od drużyny 20 zł to koszt na osobę wyniósłby niewiele a zabawa na pewno byłaby fajna.

  OdpowiedzUsuń
 8. We Frysztaku tak jak pewno w każdej gminie, powiecie czy mieście potrzebne są przede wszystkim amatorskie turnieje, zawody, wycieczki itp. Jest to jedyny sposób na to aby wyciągnąć ludzi z domu zwłaszcza dzieci i młodzież. mieszkańcy małych gmin powinni uczyć się współpracy i rywalizacji takie uczestnictwo kiedyś zaprocentuje. Pomaga to w adaptacji w różnych nowych środowiskach podczas wyjazdów na studia itp. znam to z autopsji. Uważam, że są to bardzo ważne działania i bardzo potrzebne dla tego kibicuje GOSiRowi. Myślę że przed dyrektorem GOSiR stoi długi proces edukacyjny związany z uświadomieniem, że sport amatorski to przede wszystkim dobra zabawa i walka o własne zdrowie. Walka o zdrowie bez farmaceutyki czyli o wiele tańsza walka i przyjemniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 9. Osobiście jestem w GOSirze codziennie z dzieckiem na placu zabaw, osobiście uważam, że przewija się tam ogromna rzesza ludzi tz.
  rodzice z dziećmi na placu zabaw
  tenisiści ziemni od rana do wieczora
  siatkarze młodzi i ci starsi
  ludzie na kąpielisku
  na siatkówce plażowej
  koszykarze na asfalcie są codzienne
  Panie na tych swoich zajęciach
  młodzi chłopcy kopia w piłkę na nowym małym boisku
  Ludzie spacerują i jeżdżą na rowerze
  do tego dochodzi szereg imprez sportowych i turystycznych to miejsce naprawdę żyje . Jak dla mnie Bomba tz. Armata ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. No to w dechę!

  OdpowiedzUsuń
 11. Jedni wolą być piłkarzami inni nie i niech każdy ma wybór

  OdpowiedzUsuń
 12. GOSIR Frysztak naprawdę działa na bardzo wysokim poziomie....oby Dyrektor nie stracił wiary w siebie, bo są i tacy przez których można ją stracić....

  OdpowiedzUsuń
 13. Mógłbym nawet wymienić takie jedno nazwisko !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie zgadzam się. Piłka to nasz sport narodowy i każdy musi grać! (Albo chociaż trochę "pocharatać w gałę")

  OdpowiedzUsuń
 15. No jest takie nazwisko

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad