„I AMATORSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ WSI O PUCHAR PRZECHODNI WÓJTA GMINY FRYSZTAK”

Wójt Gminy Frysztak oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zapraszają na „I Amatorski Turniej Piłki Nożnej na Trawie”. Turniej odbędzie się 30.09.2012r. (niedziela) rozpoczęcie  godz. 11:00. Turniej skierowany jest do Mieszkańców Gminy Frysztak.

Głównym trofeum Turnieju będzie „Przechodni Puchar Wójta Gminy Frysztak,” ponadto każda drużyna otrzyma piłkę „Tango 12” ufundowaną przez PZPN w Warszawie.  Organizator zapewnia również pamiątkowe dyplomy, wodę mineralną i ciepły posiłek dla każdej drużyny ufundowany przez "Auto Naprawa i Handel" Tomasz Mikuszewski i S-ka . Turniej rozgrywany będzie co roku, a drużyna, która zdobędzie Puchar trzy razy zatrzyma go na stałe.

W turnieju mogą zagrać drużyny z każdej miejscowości w Gminie Frysztak. Organizator zaprasza drużyny z: FRYSZTAKA, WIDACZA, HUTY GOGOŁOWSKIEJ, STĘPINY, LUBLI, GLINIKA DOLNEGO, GLINIKA ŚREDNIEGO, GLINIKA GÓRNEGO, CHYTRÓWKI, GOGOŁOWA, CIESZYNY, PUŁANEK, KOBYLA, TWIERDZY.

Do, której z miejscowości naszej gminy powędruje puchar w tym roku przekonamy się w ostatnią niedzielę września.  

Więcej informacji oraz regulamin na stronie gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !. Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak - Frysztak24.pl patronuje medialnie imprezie. 
Dodaj do Google Plus

45 - ilość komentarzy :

 1. Na zdjęciu to nie jest Puchar tylko kufel na piwo
  w cienkim szkle taki jak dawniej był w Jubilatce
  na górze!

  OdpowiedzUsuń
 2. Trudno, trzeba go będzie wygrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakiś niedowidzący dziadek się odezwał skoro pamięta jak było dawniej w Jubilatce a ząb czasu zabrał mu wzrok.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę że będzie to jedna z fajniejszych imprez w tym roku. Mam nadzieję, że wszystkie miejscowości staną na wysokości zadania z zgłoszą się do turnieju. A jak zwykle pierwszy komentarz we Frysztaku napisał jakiś gość co oprócz piwa niczego więcej w życiu nie spróbował.

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę Państwa puchar w rzeczywistości jest przepiękny ma 40 cm wysokości (wartość tego pucharu przekracza 150 zł). Nie jest jeszcze opisany ale wkrótce to nastąpi. Zachęcam mieszkańców wszystkich sołectw do wspólnej zabawy i do udziału w turnieju. Z wyrazami Szacunku Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 6. Prawdopodobnie będzie to najfajniejsza impreza we Frysztaku tylko plisss zgłoście się !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Po tym co przeczytałem w opisie wydaje mi się, że w ogóle impreza nie będzie tania więc Panie i Panowie powalczmy o to cacko.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne nagrody i super inicjatywa ciekaw tylko jestem czy wypali.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wreszcie turniej dla amatorów od wieków tego nie było. Supr Pomysł. Ciekaw jestem jak będzie z mobilizacją. Ale 7 osób w każdej miejscowości powinno się znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 10. mogą być młodsi nisz 18 lat

  OdpowiedzUsuń
 11. super inicjatywa szkoda ze gmina wisniowa nic takiego nie zorganizuje ale komu by sie chcialo!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Musicie wiedzieć, że przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę, reszta jest nie ważna ......

  OdpowiedzUsuń
 13. Co do pierwszego komentarza......zapytaj człowieku jak piękne były puchary na Schronball sponsorowane przez Krośnieńskie Huty Szkła.....ten puchar najprawdopodobniej pochodzi z tego samego źródła.... więc tak jak napisał Dyrektor GOSIR - MUSI BYĆ PRZEPIĘKNY...a zdjęcie nie zawsze oddaje to co jest w rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 14. i tak jak napisał ktoś powyżej przede wszystkim wspólne spotkanie i dobra zabawa powinna się liczyć. Puchar jest tylko tym co będzie dodawało pikanterii do turnieju. Bardzo dobrze, że jest trofeum do turnieju bo o coś trzeba walczyć, ale tak jak pisałem spotkanie jest najważniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 15. Głosił się już ktoś ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Proszę uwierzcie mi w gminie Frysztak w rywalizacji bierze się udział tylko na klawiaturze komputera i to najlepiej pisząc komentarze, które obrażają innych. Idea faktycznie wspaniała ale myślę, że jak zgłosi się 2 drużyny to i tak będzie sukces. Gratuluję natomiast koszykarzom, którzy się jakimś cudem zmobilizowali i tenisistom bo słyszałem, że już dość dużo się zgłosiło.

  OdpowiedzUsuń
 17. a teraz z innej beczki, widzę że wszyscy w zachwycie gosirem itp itd a ja się pytam dlaczego normalni mieszkańcy nie mogą korzystać z kortu do tenisa w nocy przy oświetleniu????????????
  dlaczego inni nie moga a nasza kochana ...władza z gminy może, wójt itp co?? jesteśmy gorsi??? tylko niech dyrektor nie zwala na brak dojscia do kortu albo brak oświetlenia bo to trochę żal tak oszukiwać wszystkich, państwo w państwie??

  OdpowiedzUsuń
 18. I tak wiadomo ze beda przekrety i beda grac zawodnicy z Strzelca !!!

  OdpowiedzUsuń
 19. ja gram w realu i mnie nie chcą do skad, zebym reprezentował moja wies bo w ogole nie podaje;/

  OdpowiedzUsuń
 20. Strzelec gra mecz wyjazdowy tego dnia. Myślisz, że zawodnicy wybiorą turniej zamiast meczu?

  OdpowiedzUsuń
 21. Szanowni Państwo
  Dojście do kortu zostało wykonane w czerwcu i automatycznie uruchomiliśmy kort dla wszystkich.
  Posiadamy profesjonalne oświetlenie kortu, które działa wyśmienicie i nigdy nikt nie mówił, że jest inaczej.
  Zdziwiony jestem powyższym komentarzem ponieważ jest to pierwszy głos mówiący o tym, że ktoś chciałby wejść na kort w nocy !!! . Powiem więcej ze względu na porę roku i szybko zapadający zmrok wiele osób korzysta ostatnimi czasy po zmroku. Jeżeli ktoś z Państwa poczuł się pokrzywdzony brakiem dostępu do kortu zapraszam do biura GOSiR codziennie od 8:00 do 16:00 w celu wyjaśnienia niedogodności. Wszystkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do nas co pozwoli nam działać bardziej profesjonalnie, dostosować obiekty do Państwa potrzeb oraz wyjaśnić wszelkiego rodzaju nieporozumienia. Na stronie internetowej GOSiR w zakładce kontakt znajduje się nr telefonu komórkowego bezpośrednio do mnie. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Nadmieniam jednak, że nie odbieram telefonów zastrzeżonych i nie prowadzę rozmów z osobami anonimowymi. Bardzo proszę również o pisanie wszelkiego rodzaju uwag poprzez e-mail przez co unikniemy pisania komentarzy nie dotyczących danego posta.
  Z wyrazami Szacunku Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 22. Każdy ma prawo się cieszyć, że we Frysztaku działa sport i niespełniony tenisista nam tego nie zabroni, a co do graczy strzelca to jest zapis w regulaminie, że każda drużyna ma prawo zarządzać weryfikacji jeżeli uzna że gra w turnieju zawodnik i wtedy dojdzie do dyskwalifikacji tego zespołu. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie powinieneś mieć pretensji bo w nocy dzieci powinny spać ! a osobiście widziałem ludzi grający późnym wieczorem na korcie i byli to jak sam nazwałeś normalni mieszkańcy. Ponadto jestem zainteresowany turniejem piłkarskim, a nie tenisistami więc pisz sobie tam gdzie jest o korcie a nie o piłce nożnej. Nie każdy w życiu chce zostać tenisistom ziemnym tak jak ty.

  OdpowiedzUsuń
 24. Jak coś jest fajnego to się chwali jak coś nie wyjdzie to wszyscy doszukują się się błędu i krytykują jest to normalne. Natomiast marzy mi się aby wypracować coś takiego, aby swoje niespełnione marzenia takie jak gra w nocy na korcie, co dla mnie przy już dość niskich temperaturach mija się z celem załatwiać bezpośrednio u osoby zarządzającej a nie robić śmietnika z forum . Bo mnie osobiście guzik obchodzi to że ktoś grał po zmroku albo nie grał i czy to na pewno jest prawda czy porostu pisze to jakiś zazdrosny nie wiadomo o co koleś. A Jeżeli grał to może warto się zapytać na jakich zasadach, bo być może było to w jakiś sposób uzasadnione. Natomiast gwarantuję, że tutaj prawdy nikt nie znajdzie więc wypominanie swoich frustracji na forum mija się z celem. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 25. hmm analizując komentarze z ostatnich kilku miesięcy dotyczących szczegółów takich jak nawadnianie boiska gdzie za każdym razem dopisywał właśnie szczegóły czy wejścia na kort. Stwierdzam, że niedaleko GOSiRu mieszka jakiś konfident, który za wszelką cenę doszukuje się nieprawidłowości i to ten sam pisze te szczegółowe komentarze. Najprawdopodobniej nawet nie próbował zarezerwować kortu bo z pewnością nie gara. Tu chodzi o to aby wypomnieć. Współczuję dyrektorowi......;-)

  OdpowiedzUsuń
 26. Ej ty Państwo w Państwie żal to jest ale ciebie biedak w nocy chce grać na korcie. Ciekawe kto tam niby ma cie pilnować.

  OdpowiedzUsuń
 27. Widziałem, że są zgłoszenia na stronie GOSiRu :-) i wiem, że jeszcze kilka miejscowości zbiera skład. Będzie Superowy :-) turniej. Brawo Panowie tak trzymać

  OdpowiedzUsuń
 28. Słyszałem, że Lubla szykuje pakę i Pułanki też

  OdpowiedzUsuń
 29. Myślę, że Gogołów też pokaże na co go stać

  OdpowiedzUsuń
 30. Ciekawe ile miejscowości się zmobilizuje !!!!

  OdpowiedzUsuń
 31. Ciekawy jestem czy wszystkie Gliniki się zmobilizują

  OdpowiedzUsuń
 32. Super pomysł Frysztak zaczyna żyć i bardzo dobrze mam propozycje w przyszłym roku również turniej naszych PAŃ będzie piękna zabawa a doping panów a na koniec wymiana koszulek widzę tysiące na trybunach,

  OdpowiedzUsuń
 33. Słyszałem, że chłopaki ogólnie się mobilizują, jak dla mnie powinien być komplet a jak będzie to się okaże. Zobaczymy jak Twierdza i Widacz czy uda im się zebrać.

  OdpowiedzUsuń
 34. Szanowni Państwo. Pan Aleksander Lorenz naczelnik OSP z Mazańcowic zrobił nam ogromną niespodziankę i ufundował puchar dla "Króla Strzelców" niedzielnego turnieju. Puchar dotarł do nas pocztą w dniu dzisiejszym. Serdecznie Dziękujemy Panu Naczelnikowi :-)
  P.S. Puchar można zobaczyć na stronie www.gosir.frysztak.pl

  OdpowiedzUsuń
 35. Nie czekajcie na ostatnią chwile zgłaszajcie się .......

  OdpowiedzUsuń
 36. Może by tak jeszcze jakaś nagroda dla najlepszego bramkarza ?

  OdpowiedzUsuń
 37. Widzę, że szykuje się fajna impreza ciekaw jestem czy uda się zmobilizować chociaż 6 drużyn byłby to sukces gdyby tak udało się zrobić. Bo we Frysztaku ogólnie jest padziocha a takiego turnieju dawno nie było.

  OdpowiedzUsuń
 38. Rozumiem, że przykładowo Mieszkaniec Frysztaka nie może reprezentować Glinika czyli, że tylko mieszkańcy mogą reprezentować tylko to sołectwo w którym mieszkją. Na pewno będę to weryfikował !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 39. Gliniki Górą jest komplet :-) Zakładam, że takie prężne miejscowości jak Lubla i Gogołów nie odpuszczą !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 40. to ze gdzies mieszkaja to nie znaczy ze sa tam zameldowani... a dokladniej o zameldowanie bedzie chodzilo... bo jak sie dopiero co wprowadzil do nowego domu np. w Twierdzy a pochodzi i jest zameldowany w Gliniku Dolnym to juz na Dolnym nie moze grać?

  OdpowiedzUsuń
 41. Uznajemy, że zawodnicy muszą być zameldowani w Gminie Frysztak natomiast mogą startować w tym sołectwie, w którym aktualnie mieszkają. Ponadto przekonany jestem, że będą to jednostki o ile w ogóle tacy będą. Z wyrazami Szacunku Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 42. Rozumiem, że dzisiaj jest ostatni dzień zapisów na turniej. Tak wynika z regulaminu ?

  OdpowiedzUsuń
 43. Ale że luba i Gogołów się nie zgłosili takie piłkarskie miejscowości to trochę obciach no ale cóż ........przynajmniej mają dużo do powiedzenia

  OdpowiedzUsuń
 44. Gogołów się zgłosił !!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 45. Jestem ciekawy czy puchar króla strzelców wygra zawodnik co strzeli najwięcej bramek czy zadecydują rzuty karne będzie ciekawie albo kto najszybciej strzeli bramkę.

  OdpowiedzUsuń