Mieszkańcy naszej gminy z sukcesami na IV Targach Lokalnych Grup Działania

Odbywające się 2 września 2012 r. IV Targi Lokalnych Grup Działania w Rzeszowie przyniosły nam powód do dumy. Spośród 25 wystawców, czarnorzecko - strzyżowskie LGD zajęło I miejsce na Najlepsze Stoisko Wystawowe, na którym prezentowali się: Kazimierz Skórski – rzeźbiarz z Gogołowa, zespół ludowy „Twierdzanie” z Twierdzy oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Bratkówki.

„Twierdzanie” mieli okazję zaprezentować się na scenie z programem obrzędowości dożynkowej, po którym zabawiali odwiedzających nasze stoisko. Nie zabrakło tańców na stoisku i wspólnego śpiewania.
       
Nasz rzeźbiarz prezentował niewielki fragment swojej działalności artystycznej, którą przy okazji Targów można było poznać z opowiadań, m.in. o wystawach światowych, podróżach zagranicznych. Znany głównie z plenerów podczas „Gogołowskich Drzewoludów”. Prawdziwy kunszt rzeźbiarski poznać można oglądając na żywo pracę artysty. Chcących z bliska poznać jego dorobek zapraszamy do Gogołowa. Galeria zdjęć z IV targów na stronie LGD Strzyżów lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

13 - ilość komentarzy :

 1. Duże brawa dla Koła Gospodyń Wiejskich z Bratkówki!
  Zapraszamy do Frysztaka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie brawa i gratulacje !! Piękna wystawa, wspaniałe działanie!! Tak trzymać i nie pozwolić na zniknięcie tradycji i kultury regionu!Wspaniała sprawa!! Wanda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla całej ekipy oczywiście, ale dla naszego rzeźbiarza z Gogołowa najwieksze!!!!!

  Kaśka

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też dołączam swoje gratulacje dla rzeźbiarza!
  P.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kaśka nawijaj dalej!
  P.

  OdpowiedzUsuń
 6. hahaha to znowu Ty??? jejku jesteś jak Karolak, wszędzie Ciebie pełno :P:P:P
  K.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdzie Ty tam i ja!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. I jaki elegancki,przystojny i wykształcony!

  OdpowiedzUsuń
 9. ja to mam fart!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Mieszkam w samym Centrum Frysztaka.

  OdpowiedzUsuń
 11. ooo teraz to zaimponowałeś skromnej, prostej niewiaście ...

  OdpowiedzUsuń
 12. W niedziele przyjadę autem do Gogołowa.

  OdpowiedzUsuń