Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Policjanci z Wiśniowej będą pracować we frysztackim posterunku

Od 1 października nastąpi zmiana w strukturze organizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie. Na mocy nowego rozkazu organizacyjnego policjanci z posterunku w Wiśniowej zostaną wcieleni w strukturę organizacyjną posterunku we Frysztaku. Na terenie Wiśniowej powstaną punkty przyjęć dzielnicowych.
FOTO:  http://www.znin.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
Zmiana ma  na celu poprawę funkcjonowania jednostki, a przez to podniesienie poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego. Dzięki połączeniu posterunków do służby patrolowej będzie kierowana większa liczba policjantów, co spowoduje częstsze, całodobowe patrole.

Wszelkie dane dotyczące dzielnicowych oraz podległych im rejonów służbowych znajdą Państwo na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie lub uzyskają pod numerami:
 • 17 2765 372 – Posterunek Policji we Frysztaku lub 
 • 17 2765 310 – Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie.
źródło i więcej informacji na stronie: podkarpacka.policja.gov.pl

Prześlij komentarz

18 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Bardzo dobrze!
  To powinno już być od dawna.
  Wreszczie ktoś dobrze pomyślał.
  Brawo!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bez przesady ludzie już tak nie oszczędzajcie. Jeśli coś się stanie w Wiśniowej to policja była by na miejscu a tak zanim dojadą to ktoś zdąży trzy sklepy okraść:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Od 24 czerwca prowadzą sprawę pobicia mojego kolegi, do tej pory sprawa stoi w miejscu. Aż wreszcie kolega pomyślał wziąć adwokata, może to nareszcie ruszy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co brawo co to niby da?? Tak niebezpiecznie w gminie Frysztak?/ Ja się nie boje !! Policji równiez bo na nich co nie których też trzeba uważac bo się im wydaje za dużo. Witcher

  OdpowiedzUsuń
 5. PRZECIEŻ NASZA POLICJA NIC NIE ROBI ,TERAZ BĘDZIE IM GORZEJ SPAĆ NA POSTERUNKU.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Co brawo co to niby da?? Tak niebezpiecznie w gminie Frysztak?/ Ja się nie boje !! Policji równiez bo na nich co nie których też trzeba uważac bo się im wydaje za dużo. Witcher "
  skoro sie nie boisz to slucham jak sie nazywasz ? podaj imie i nazwisko chyba ze jestes tylko internetowym kozakiem... takich tutaj nie brakuje co tylko gadaja -.-'

  OdpowiedzUsuń
 7. Brawo Policja z Wiśniowej!
  Wreszcie zaprowadzicie porządek we Frysztaku.
  Żeby na zawsze opuścili nas Koniki i Koziołki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Może wreszcie skończy się wakacyjne picie pod Florianem, pod koszykiem i przy dawnej kwiaciarni. Najbardziej paskudna wizytówka jaką może wystawiać frysztacka młodzież przez te kilka ciepłych miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak tylko będzie ciepła jesień to będzie
  jesienne picie tzw:końcówki!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Może wreszcie ukróci się nocna jazda z piskiem opon na rynku i picie na ławkach na całym rynku,proponuję legitymować i karać,to najlepsze rozwiązanie,innego nie ma aby było spokojnie.
  Tak,ok młodzież ma swoje prawa,każdy był młody,ale teraz co się dzieje to już "lekka" przesada,spróbujcie pospać w lecie z otwartym oknem i mieć okno otworzone,jak młodzież próbuje swoje samochody o 2-3 nad ranem,kto dalej zostawi ślad i spali gumę,nie jest to łatwe,naprawdę,brawo za pomysł,ja jestem stanowczo na TAK !

  OdpowiedzUsuń
 11. zobaczymy co cza pokarze

  OdpowiedzUsuń
 12. i tak bedziemy pic na miescie, dopóki nie pojedziemy na studia! takze nas nie obchodzi , ze jestesmy glosno. nikomu się jeszcze nic nie stalo nigdy. pozdrawiamy FRK młodzież

  OdpowiedzUsuń
 13. Masz szczęście ,że nie imprezujesz pod moim oknem.
  A tak na marginesie to te ławki które stoją pod i za barem kolo kościoła to właściciel baru zakupił czy dzierżawi?

  OdpowiedzUsuń
 14. Łatwo jest tylko pisac na forach, jaka to ta młodzież źle wychowana, bez kultury, że sie źle zachowuje, siedzi na miescie itd. a co oni mają robic, skoro w okolicy nie ma żadnych dyskotek itp. Byly organizowane dancingi czy karaoke wiadomo gdzie, lecz to oczywiście także przeszkadza mieszkańcom. Tak wiec młodzież nie ma co robic to idzie na miasto i tam spedza swoje młode lata.

  OdpowiedzUsuń
 15. Może zanim tak wszyscy tą młodzież wyklną, to warto by było zaproponować im jakąś alternatywę na wakacyjne wieczory? Posiedzieć nie ma gdzie, kiedyś chodziło się na stadion, teraz jest zakaz, lokali z ogródkami w zasadzie brak, bo ciężko nazwać ogródek do 22 jako miejsce spędzana czasu wieczorową porą.

  A co do policji to może niech najpierw zajmą się przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego, bo w tej kwestii panuje u nas samowolka. Każdy parkuje gdzie chce, zatoczka autobusowa to w zasadzie parking, bo przecież jak się jeden z drugim nie pokaże swoją furą przed kościołem to mu chyba gula skoczy a już parkowanie równolegle na pasie drogi koło nowego chodnika przy Urzędzie Gminy to już nawet nie wspomnę, bo to tylko i wyłącznie świadczy o tym, jakich mądrych policjantów mamy. Najgorsze jest to, że mimo składanych uwag oni mają to gdzieś. Bo po co się męczyć. Pare lat spokoju i emeryturka.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja proponuję takie spotkania młodzieży z piciem
  i hukami w Kobylu pod samym lasem!!!

  OdpowiedzUsuń
 17. Gdybyś imprezował pod moim oknem
  to wiadro gnojówy na Twoją głowę!

  OdpowiedzUsuń
 18. hahahah maja pomysły

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad