Zbiórka elektrośmieci !

29 września 2012 - sobota - zostanie przeprowadzona jednorazowa zbiórka elektrośmieci - zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na terenie Gminy Frysztak. Zbiórka odbędzie się w 4 punktach: Frysztak, Lubla, Glinik Górny, Stępina w godzinach od 9.00 do 13.00.

Lokalizacja punktów na terenie Gminy Frysztak oraz godziny przyjmowania elektrośmieci:
 • Frysztak – baza Gminnej Spółdzielni ,,Sch'' we Frysztaku 29.09.2012r. - (sobota) od godz. 9:00 do godz. 11:00
 • Lubla – koło Domu Wiejskiego 29.09.2012r. - (sobota) od godz.  11:00  do godz. 13:00
 • Glinik Górny – za  Domem Strażaka 29.09.2012r. - (sobota) od godz. 9:00  do godz. 11:00
 • Stępina -  koło schronu kolejowego w Stępinie 29.09.2012r. - (sobota) od godz. 11:00 do godz. 13:00
Zbiórka dotyczy: zużytego sprzętu  elektrycznego i elektronicznego sprzęt AGD wielkogabarytowy: chłodziarki, zamrażarki, lodówki, pralki, kuchenki itp.;), sprzęt AGD małogabarytowy: odkurzacze, żelazka, tostery, zegary, kuchenki mikrofalowe itp.; sprzęt, komputerowy: komputery,  drukarki, ksera, laptopy, myszy, klawiatury;  sprzęt RTV  narzędzia: monitory, telewizory, radia, telefony, zabawki  elektroniczne; elektronarzędzia:  wiertarki, piły itp.)  oraz  baterii, i akumulatorów od mieszkańców Gminy Frysztak. W wyznaczonym  punkcie zbiórki należy przekazać  odpady, bezpośrednio pracownikowi odbierającemu odpady. Nie wolno pozostawiać  odpadów nie objętych przedmiotową zbiórką.

Wszelkich wyjaśnień w zakresie zbiórki śmieci udziela:
Genowefa Tęcza  - Urząd Gminy Frysztak. tel. 172777 110 lub Krzysztof Pietraszewski – przedstawiciel Firmy Eko - system. Boroń sp. j. tel. 12 2842823, który jest bezpośrednio odpowiedzialna za odbiór elektroodpadów z terenu gminy. 
Dodaj do Google Plus

6 - ilość komentarzy :

 1. a co robic z wersalkami fotelami itp.tego nikt nie bierze bo z tego nie ma kasy wiec do lasu lub wisloka chyba ze pani Teczowa ma lepszy pomysl

  OdpowiedzUsuń
 2. Meble jeśli są z drewna można palić , jeśli tapicerka i wypełnienie jest z materiałow sztucznych to żeby siebie i innych nie truć trzeba ją wcześniej usunąc i wyrzucić do odpowiedniego pojemnika na tworzywa sztuczne . Spręzyny z wersalek zawiasy itp na złom .

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie znajdę taki specjalny pojemnik na tworzywa sztuczne z starej wersalki? Bo chyba nie sugerujesz, żeby wrzucać to do żółtych kontenerów na plastik pet...

  OdpowiedzUsuń
 4. palilo sie w Kobylu a tutajj cichoo ??

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy żarówki też można będzie oddać?

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko można oddać z wyłączeniem kaleson i majtek!!
  Chyba,że są wyprane!

  OdpowiedzUsuń