NOŚ ODBLASKI - ŚWIEĆ PRZYKŁADEM !!!

OSP Lubla Zakończyła swoją kolejną akcję tym razem Ochotnicy z Lubli zdobyli dla wszystkich  uczniów ZS w Lubli elementy odblaskowe w postaci opasek odblaskowych, zostały przekazane na  ręce Pani Dyrektor mgr Anny Szteligi. Odblaski ufundowała firma: "PZU SA" Powszechny Zakład  Ubezpieczeń Spółka Akcyjna.
Opaski są tak skonstruowane że nie stwarzają żadnych problemów z  noszeniem
Opaski są tak skonstruowane że nie stwarzają żadnych problemów z noszeniem, łatwo ją dopasować, idealnie przylega. Po raz kolejny udowadniamy że Straż nie tylko  gasi pożary, musimy również dbać o bezpieczeństwo otaczających nas ludzi, oraz uczyć zasad postępowania w sytuacjach zagrożenia życia swojego oraz innych osób. Mamy nadzieję że ten materiał przypomniał wielu uczniom o tym jak należy poruszać się na drodze po zmroku, oraz jakim niebezpieczeństwem jest poruszanie się bez elementów odblaskowych.

Pamiętajmy Prawo o ruchu drogowym nakazuje, by dzieci do lat 15 znajdujące się po zmroku na drodze publicznej, były wyposażone w widoczne elementy odblaskowe. Więcej informacji oraz galeria zdjęć na stronie OSP Lubla lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !

Dodaj do Google Plus

6 - ilość komentarzy :

 1. brawo osp lubla świecicie przykładem

  OdpowiedzUsuń
 2. Super akcja.Jesteście chyba jedyną jednostką w gminie która pozyskała tak wiele od sponsorów.Gratuluje pomysłu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piłka nożna,siatkówka,hokej na trawie to zawsze
  OSP Lubla w czołówce!
  Duże brawa!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wcześniej akcja zbiórki krwi, teraz odblaski dla dzieci ... Ciekawe co teraz wymyślą ??? :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ma być granie na czas!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiadomoo Lubla najlepsza ;d

  OdpowiedzUsuń