Pożar sadzy w Twierdzy!

Dziś około godziny 7:10 w miejscowości Twierdza wybuchł pożar sadzy w budynku mieszkalnym. Nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Na miejsce akcji zostało zadysponowane OSP Frysztak oraz dwa zastępy PSP Strzyżów.
Dodaj do Google Plus

12 - ilość komentarzy :

 1. Mój Boże do komina 3 sekcje śmiech kto pokryje te koszty a gdzie Twierdza stanowisko kierowania w Strzyżowie to ludzie co nic nie myślą tylko przychodzą odpoczywać dno dno dno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przed złodziejówka :D dobrze że dom nie spłonął

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, moim skromnym zdaniem do takich błahych rzeczy powinno byc dysponowane jedno osp i tyle, a nie 2 auta ze Strzyżowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. kolejny anonim z godziny 11:01, który zielonego pojecia nie wie o czym pisze! widać brakuje ci znajomości z podstawowymi pojęciami zwiazanymi ze strażą pożarną!
  piszesz 3 sekcje... tak wiec Ci tlumacze co to jest sekcja
  cytat: "SEKCJA - pododdział składający się z dwóch zastępów liczący do 12 ratowników w tym dowódca."
  także czytaj ze zrozumieniem, informacji dotyczących wydarzenia umieszczonej powyżej...

  OdpowiedzUsuń
 5. Człowieku co ty bredzisz o pododdziałach 1 sekcja czy zastęp to to samo a 3 sek to pluton ratowniczy 1 pluton GCBA 3x2=6 lub GBA 3x6=18 i nie dyskutuj pracuję w PSP w innym powiecie wysyłam sekcje i rozumiem u was to jak czytam o straży to jest wszystko inaczej jak w latach 60 potem się czyta te wpisy strażaków i nic tylko płakać

  OdpowiedzUsuń
 6. W którym miejscu przed Złodziejówką?

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja OSO jest w wojewódzkiej kompani gaśniczej wysłali nas około miesiąca temu do innego województwa i było 1pluton 3 x GCBA 6 Ludzi, 2 pluton 3x GCDA 9 ludzi,3 pluton 3x GBA 18 ludzi jeden GBA zabiera z PSP przyczepę wężową 1000m/drygi pompę wysokowydajną rosembauer plus samochody z PSP SLOp plus SLKw razem 11 samochodów i 37 strażaków i to jest kąpania czasami jeszcze dochodzi SPgaz zależy do jakiej akcji jest kompania dysponowana a raz w roku się to zdarza plus w jeden raz ćwiczenia i też wyjazdy daleko zawrze pow.100 km aby sprawdzić sam i nie ma żadnej dyskusji i polemiki bo każdy strażak to jedność i kolega do komina często jedzie tylko GLBA bo strażak nie kominiarz to on czyści komin.

  OdpowiedzUsuń
 8. kolego z 7:26

  ten cytat pobrałem ze strony internetowej PSP. jesli Wy PSP sie nie zgadzacie tzn pisze co innego mowisz co innego... no to co te biedne OSP maja myslec... ???

  OdpowiedzUsuń
 9. Cisza na planie Panowie

  OdpowiedzUsuń
 10. to moglo osp Frysztak jechac przeciez maja dwa samochody a ze Strzyzowa jeden

  OdpowiedzUsuń
 11. PALCIE WIĘCEJ PLASTIKOWYCH ŚMIECI !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Miał przyjechać batalion ale nie zdążył!

  OdpowiedzUsuń