Pożar stodoły w Cieszynie!

Dziś około godziny 01:00 w miejscowości Cieszyna wybuchł pożar stodoły. Akcja gaśnicza trwała około dwie godziny. Na miejsce pożaru zostało zadysponowane dwa zastępy PSP Strzyżów, dwa zastępy OSP Wiśniowa, OSP Cieszyna, OSP Frysztak, OSP Glinik Dolny, OSP Stępina.
Dodaj do Google Plus

33 - ilość komentarzy :

 1. Przecież nikt tam nie spał!

  OdpowiedzUsuń
 2. Po co tyle zdjęć takich samych z tego samego ujęcia? Gdzie informacja, jak skończyła się akcja? Kiedy będą podane straty? Potencjalne przyczyny? Tyle, to ja się od sąsiada dowiedziałem. Mam nadzieję, że dodający tego posta -Gabriel - wyedytuje ten artykuł, gdy będzie więcej informacji.
  PS - śmiesznym jest brak godziny o której został dodany ten artykuł.
  A wystarczy tylko dopisać na końcu, że więcej informacji pojawi się po oszacowaniu strat i faktycznie podążyć za ciosem - spowoduje to więcej wejść na stronę, bo ludzie będą chcieli sprawdzić, czy coś się zmieniło i czy coś już jest wiadome, co jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 3. to była stodoła krzyśka

  OdpowiedzUsuń
 4. dziwne rzeczy u nas się dzieją.. ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. u kogo sie to paliło?? i z jakiej przyczyny??

  OdpowiedzUsuń
 6. OSP Pulanki jeszcze dziala?czy tylko na zawody potrafia sie zorganizaowac?

  OdpowiedzUsuń
 7. dwa zastepy osp Wisniowa?a z Frysztaka jeden zastep

  OdpowiedzUsuń
 8. W tej stodole przed pożarem dziwne rzeczy się działy!

  OdpowiedzUsuń
 9. wWg mnie to pusta szopa 2 godz. i po sprawie prawdziwa stodoła to kilka ładnych godzin bachania i wywożenia a zdjęć dużo ale słabe.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy to jest tak istotne skąd ile zastępów z jakich jednostek najważniejsze że pożar udało się ugasić w zarodku. Moim zdaniem to trochę kicha jak jednostki się wzajemnie oczerniają to chyba nie za bardzo jest zgodne z ideą OSP!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. poznaje ta stodole,choc mieszkam na slasku

  OdpowiedzUsuń
 12. pytasz o pulanik ?człowieku takie OSP jak Widacz pułanki Huta Gogołowska G. średni Cieszyna nie powinny istniec gmina powinna zmniejszyc o polowe liczbe jednostek a te pozostale co beda kazda 2 razy lepiej wyposarzona.

  OdpowiedzUsuń
 13. Tylko ze gmina ani nie zakłada OSP a tym bardziej nie moze ich likwidowac.

  OdpowiedzUsuń
 14. ale sponsoruje !!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie zakłada ale dotuje na utrzymanie gotowości bojowej nie wywiązuje się OSP wstrzymuje dotacje ma prawo i jednostka pomału się sama rozwiązuje.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak to była szopa to poco było gasić!!

  OdpowiedzUsuń
 17. tradycyjne komentarze; co tam sie działo..
  Ludzie zastanówcie sie co wy w ogóle piszecie. Może najlepiej od razu zwalcie na młodzież z cieszyny, bo to za pewne jak zwykle ich wina.. Jak zwykle oni muszą grandzić! bo innych powodów zapalenia tej szopy to nie ma. Żałosne !! A kogo interesuja sprawy typu; jakie straty itp? to jest przecież osobista sprawa właścicieli.. wszyscy od razu nie musicie wiedzieć wszystkiego! nie wystarczy wam to co jest napisane?! wścibscy ludzie..

  OdpowiedzUsuń
 18. gmina nie powinna dokladac ani grosza do KSRG bo oni dostaja pieniadze z Warszawy i to nie male a pozostale jednostki mialyby wiecej do podzialu

  OdpowiedzUsuń
 19. Żal mi cie nie dokładać do KSRG ?? Hallooo dobrze się czujesz i czy wiesz co piszesz w ogóle ?? to może niech jednostki w ogóle nie wyjeżdżają!!! duże pieniądze 5 tyś na rok to faktycznie strasznie dużo normalnie nie wiadomo co z tymi pieniędzmi robić kilka węży i po sprawie. Po co utrzymywać podrzędne jednostki które i tak mało kiedy są zdolne do wyjazdu ??? cztery jednostki na gminie włączone do KSRG i wystarczy i tak tylko one wyjeżdżają a reszta tylko im za plecami du... obrabia żal żal żal !!!!

  OdpowiedzUsuń
 20. oczywiscie!!! dajcie 3000 jednostce co ma beczke i nie wyjechala ani razu w tym roku bo albo nie ma bateri w aucie albo cos innego, a nie dajcie komus z krajowki co ma wyjazdow ponad 40 w roku. bo krajowce sie sprzet nie zużywa, i maja caly czas nowki wszystko... ludzie zejdzcie na ziemie...

  OdpowiedzUsuń
 21. Proszę zapoznać się z regulaminem OSP z KSRG dostają parę złoty a wymogi są duże muszą mieć torbę PSP-R1,aparaty powietrzne min 2 szt,sygnalizatory bezruchu min 2 szt,medyków min 2 na wyjazd,sorbenty sypkie,zestaw hydrauliczny i min 2 kontrole przez PSP lub WSK naprawdę żadna sielanka wiem co jest w mojej OSP i do tego jeszcze około 40-80 wyjazdów naprawdę dużo obowiązków gmina musi dużo dokładać aby coś dostała OSP z KSRG pozdrowienia i szanujcie się strażacy jak chcecie aby Was ludzie szanowali.

  OdpowiedzUsuń
 22. Jak chcecie dużo wiedzieć,to zapytajcie się
  tych komórkowców we Frysztaku.

  OdpowiedzUsuń
 23. Mam zapytanie co myślisz komórkowców

  OdpowiedzUsuń
 24. Wcale sie nie dziwię że taka kiche macie w gminie. Osp Glinik pokazało klasę na szkoleniu HEMS gratulacje !!!

  OdpowiedzUsuń
 25. Nie oceniaj jedna miara wszystkich!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 26. Wystarczy jedna żeby popsuć wszystko i całą współprace

  OdpowiedzUsuń
 27. ale wy maci narąbane w bani... hehehe

  OdpowiedzUsuń
 28. Nie żal stodoły,gdy płoną lasy!

  OdpowiedzUsuń
 29. Nie bardziej niż ty .....

  OdpowiedzUsuń
 30. Dajcie sobie siana!!
  /cmyk/

  OdpowiedzUsuń
 31. No i co dalej z tą stodołą!?

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapytaj się komórek!

  OdpowiedzUsuń
 33. nie interesujcie się tym bo ta stodoła nie jest wasza... i nie macie nic do gadania na ten temat...

  OdpowiedzUsuń