Wodociąg otwarty. Woda zdatna do picia.

Gminny Zakład Komunalny we Frysztaku informuje, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Strzyżowie po zapoznaniu się z wynikami badań próbek wody pobranych w dniach 12.10.2012r. oraz 16.10.2012r. na Stacji Uzdatniania Wody oraz sieci wodociągowej wodociągu komunalnego będącego w zarządzie GZK wydał decyzje o przydatności wody do spożycia.

Mając na uwadze utrzymującą się jeszcze podwyższoną dawkę chloru w wodzie zaleca się przegotowanie wody przed spożyciem. Informujemy odbiorców wody z wodociągu, że aktualne wyniki badań wody wywieszone są na tablicy ogłoszeń w biurze GZK na ul. Mostowej. Ze względu na zaistniałą sytuację w najbliższym okresie, jakość wody w wodociągu komunalnym będzie objęta wzmożonym monitoringiem. O wszystkich wynikach badań próbek wody odbiorcy będą informowani osobnymi komunikatami. Jednocześnie informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość wody w wodociągu ulegała ciągłej poprawie, temu służą wszystkie inwestycje poczynione w ostatnim okresie. Wykonano miedzy innymi generalny remont Stacji

Uzdatniania Wody oraz wymieniono znaczną cześć starej sieci wodociągowej na terenie Frysztaka. Obecnie trwają prace nad pozyskaniem nowego ujęcia wody dla naszego wodociągu.

Za wszelkie utrudnienie związane z chwilowym zamknięciem wodociągu przepraszamy.

z poważaniem
Robert Mikuszewski p.o. kierownik GZK
Dodaj do Google Plus

2 - ilość komentarzy :

  1. Za wszelkie utrudnienie związane z chwilowym zamknięciem wodociągu przepraszamy. hehe dobry żart

    OdpowiedzUsuń
  2. No to czekamy na następne zamknięcie!

    OdpowiedzUsuń