Sztab Frysztak zaprasza do uczestnictwa w II biegu ulicznym "Policz się z cukrzycą"

Frysztacki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w II frysztackim biegu ulicznym "Policz się z Cukrzycą". II bieg uliczny “Policz się z cukrzycą” jest imprezą, w której liczy się nie tyle wynik, co sam udział, można biec, truchtać, iść nawet skakać na jednej nodze, Nordic walkingowcy też są mile widziani na starcie.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, nie tylko mieszkańców Gminy Frysztak. W tym roku przygotowaliśmy 84 miejsca na liście startowej - osoby z listy startowej otrzymają pamiątkowe dyplomy potwierdzające udział w biegu. Oczywiście inni też mogą wziąć udział, im nas więcej tym lepiej !
Trasa II biegu ulicznego "Policz się z cukrzycą" wiedzie frysztackimi uliczkami i liczy około 600 metrów, każdy może sobie z nią poradzić. 
Aby zarejestrować się do biegu wystarczy wejść na stronę Sztabu Frysztak - wosp.frysztak24.pl i w sekcji II bieg uliczny wypełnić przygotowaną przez organizatora ankietę on-line, lub kliknąć bezpośrednio tu ! - link do ankiety on-line. W imieniu organizatorów chciałem poinformować że ten rok będzie rekordowy pod względem wolontariuszy - mamy nadzieje że będzie też rekordowy pod względem zebranych pieniędzy. Frysztak24.pl jest patronem medialnym XXI finału WOŚP we Frysztaku. Jeśli jeszcze nie jesteś czegoś pewien pisz do sztabu - wosp@frysztak24.pl na pewno ci pomogą. 13 stycznia 2013 OJ SIĘ BĘDZIE DZIAŁO !
Dodaj do Google Plus

3 - ilość komentarzy :

 1. Zapytam się,czy będą jakieś
  porządne nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nagrodą porządną, najlepsza będzie sam fakt uczestnictwa w tak szczytnym projekcie jakim niewątpliwie jest II frysztacki bieg uliczny "Policz się z cukrzycą" no i oczywiście pamiątkowy dyplom o którym zresztą powyżej w artykule pisałem.

  POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 3. Porządna nagroda to jest to że człowiek trochę się porusza a nie siedzi i ględzi np jak ten wyżej od nagród

  OdpowiedzUsuń