Fani szaleli na parkiecie !

W sobotę 1 grudnia 2012 Strzyżowskie Stowarzyszenie Motocyklowe MOTO STRZYŻÓW organizowało Koncert podczas którego zbierali nakrętki na rehabilitacje Marysi Lasota.
O godz 18:30 koncert rozpoczął zespół Falling Rocks ze Strzyżowa rozgrzewając publikę ognistymi wykonaniami rockowych klasyków.
Następnie wystąpili Guitar Force z Rzeszowa porywając publiczność ciekawym brzmieniem i instrumentarium. Fani szaleli na parkiecie a gromkim skandowaniem "bis" nie pozwalali zespołowi zejść ze sceny. W między czasie przy wejściu przybywało worków z nakrętkami przynoszonymi przez odwiedzających impreze.
Koncert zakończył zespół Tug Boat ze świetnym wokalem Marcina Czarneckiego. Soczyste rify i energetyczna pulsacja ze sceny nie pozwalały stać w miejscu. Członkowie zespołu również szaleli po scenie jeszcze bardziej podnosząc temperaturę swojego występu. Perkusista Leszek Ochałek dziękował wszystkim, którzy przybyli na koncert i wsparli tak szczytny cel. Dziękował także organizatorom za świetną imprezę oraz wspaniały klimat.
Do akcji przyłączyły się także : Szkoła Podstawowa w Cieszynie, Szkoła Podstawowa w Lubli oraz SzkołaPodstawowa w Krępnej. Wspólnie uzbieraliśmy 10 worków z nakrętkami! Więcej zdjec na www.moto-strzyzow.xaa.pl

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Frysztak za udostępnienie sali w Domu Strażaka w Cieszynie, szkołom za pomoc w zbiórce nakrętek oraz wszystkim, którzy z chęcią przyłączyli się do akcji aby pomóc Marysi. Frysztak24.pl patronował medialnie imprezie !

Strzyżowskie Stowarzyszenie Moto Strzyżów
Opracował Paweł Zub i Katarzyna Szczypta