Fani szaleli na parkiecie !

W sobotę 1 grudnia 2012 Strzyżowskie Stowarzyszenie Motocyklowe MOTO STRZYŻÓW organizowało Koncert podczas którego zbierali nakrętki na rehabilitacje Marysi Lasota.
O godz 18:30 koncert rozpoczął zespół Falling Rocks ze Strzyżowa rozgrzewając publikę ognistymi wykonaniami rockowych klasyków.
Następnie wystąpili Guitar Force z Rzeszowa porywając publiczność ciekawym brzmieniem i instrumentarium. Fani szaleli na parkiecie a gromkim skandowaniem "bis" nie pozwalali zespołowi zejść ze sceny. W między czasie przy wejściu przybywało worków z nakrętkami przynoszonymi przez odwiedzających impreze.
Koncert zakończył zespół Tug Boat ze świetnym wokalem Marcina Czarneckiego. Soczyste rify i energetyczna pulsacja ze sceny nie pozwalały stać w miejscu. Członkowie zespołu również szaleli po scenie jeszcze bardziej podnosząc temperaturę swojego występu. Perkusista Leszek Ochałek dziękował wszystkim, którzy przybyli na koncert i wsparli tak szczytny cel. Dziękował także organizatorom za świetną imprezę oraz wspaniały klimat.
Do akcji przyłączyły się także : Szkoła Podstawowa w Cieszynie, Szkoła Podstawowa w Lubli oraz SzkołaPodstawowa w Krępnej. Wspólnie uzbieraliśmy 10 worków z nakrętkami! Więcej zdjec na www.moto-strzyzow.xaa.pl

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Frysztak za udostępnienie sali w Domu Strażaka w Cieszynie, szkołom za pomoc w zbiórce nakrętek oraz wszystkim, którzy z chęcią przyłączyli się do akcji aby pomóc Marysi. Frysztak24.pl patronował medialnie imprezie !

Strzyżowskie Stowarzyszenie Moto Strzyżów
Opracował Paweł Zub i Katarzyna Szczypta

13 - ilość komentarzy :

 1. Tam musiała być
  Sodoma i Gomora!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż strach pomyśleć co się
  tam działo!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli do tej imprezy dołączyli fani z
  Glinika Górnego,Huty Gogołowskiej i
  Stępiny to naprawdę musiały się tam
  dziać Dantejskie sceny!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lolu byłeś tam!?

  OdpowiedzUsuń
 5. Tam napewno był szał na parkiecie
  jak tylko były fanki ze Stępiny!
  Brawo!!

  OdpowiedzUsuń
 6. nikt nie bronił wam tam być, dla wiadomości nie było żadnych bójek dla mnie impreza była udana, świetna muzyka - brawo!

  OdpowiedzUsuń
 7. Drodzy powyżsi anonimowi komentatorzy.
  Trzeba było przyjść, przynieść parę nakrętek (bo zbiórka nakrętek była głównym celem imprezy)i na własne oczy zobaczyć jak było a nie teraz pisać jak to tam się strasznie działo i jakie tam sceny były.
  Przyjdź,zobacz a potem komentuj.
  Pozdrawiam!
  Paweł "Broda" Zub

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak Działy się tam cuda i niewyobrażalne sceny, kogo nie było niech żałuje.
  Dzięki tym ludziom co byli i się świetnie bawili Marysia będzie mieć kolejną rehabilitację.

  pozdrawiamy MOTO STRZYŻÓW

  OdpowiedzUsuń
 9. ale najwazniejsze, że ta impreza zorganizowana była w konkretnym celu... pomocy chorej dziewczynce. i za to Bóg zapłac

  OdpowiedzUsuń
 10. lolu był:) tak tanczył, ze zgubił 5 kilo:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawe,co powiedzą fanki ze Stępiny
  na temat tej imprezy w Cieszynie.

  OdpowiedzUsuń
 12. No co jest z dalszymi ciekawymi
  komentarzami na temat imprezy!!

  OdpowiedzUsuń