Przyjechał Święty Mikołaj!

Co rok 6 grudnia do wszystkich, którzy byli grzeczni z prezentami przychodzi Święty Mikołaj. I w tym roku Święty  Mikołaj nas nie zawiódł, przyjechał, nie saniami, ale zaprzęgiem z kucykami, który powoził Piotr Wiśniowski. Św. Mikołaj przejechał ulicami Frysztaka wzbudzając zachwyt mieszkańców. Następnie Mikołaj pojechał do Przedszkola Publicznego, gdzie od rana czekały na niego przedszkolaki. Starsze dzieci wyszły na podwórko, aby przywitać gościa, a młodsze czekały w przedszkolu.


Św. Mikołaj przyjechał z pomocnikami - wesołymi elfami. Dzieci na powitanie zaśpiewały piosenkę i zatańczyły z Mikołajem. Wszyscy udali się do przedszkola, a tam wspólnie śpiewali piosenki, każda grupa przygotowała dla Mikołaja wiersz. Św. Mikołaj także przygotował niespodziankę, wspólnie z elfami wykonał taniec, który rozbawił dzieci.


Po występach Św. Mikołaj rozdawał prezenty, na które dzieci czekały z niecierpliwością. Wszyscy zrobili pamiątkowe zdjęcia, a na koniec Mikołaj zaprosił wszystkie Panie do wspólnego tańca.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi i elfom za przybycie i sprawienie radości naszym dzieciom. Paniom Nauczycielkom za przygotowanie imprezy. Rodzicom z Rady Rodziców za przygotowanie paczek.
Podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, dzięki którym nasze dzieci otrzymały wspaniałe prezenty.
Świętego Mikołaja zapraszamy za rok!

Zapraszam do galerii zdjęć.