Sukces taneczny ZYGZAKa

Grupa Tańca Współczesnego ZYGZAK zajęła III miejsce na XX Mikołajkowych Spotkaniach Tanecznych, które odbyły się 7 grudnia 2012r. w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. ZYGZAK występował w kategorii +15 lat w towarzystwie 15 innych zespołów m.in. z Rzeszowa, Gorlic, Leżajska, Stalowej Woli, Mielca, Jasła, Krosna czy Leska. Celowo pomijamy słowa "rywalizacja", "konkurencja", gdyż mimo konkursowego charakteru, impreza ta to przede wszystkim spotkanie ludzi, dla których taniec jest przyjemnością, pasją, celem.

Więcej informacji o sukcesie tanecznym Zygzaka znajdą Państwo na stronie GOKu Frysztak lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !. Na stronie GOKu znajdą Państwo również zdjęcia z XX Mikołajkowych Spotkaniach Tanecznych.

7 - ilość komentarzy :

 1. Brawo Tancerze:)! Brawo Pani Agata!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy moze wie ktos jaki jest koszt zorganizowania nieco mniejszej imprezy tanecznej od tej w Krośnie? Czy nagrody to statuetki lub puchary czy cos innego? Gratulacje dla Zygzaka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj gdyby nie Agatka to nic by
  w GOK-u nie było!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przede wszystkim potrzebna jest spora scena. Ta w GOK Frysztak jest za mała dla większości zespołów. Najbliższy ośrodek z nieco większą sceną jest w Strzyżowie.
  Dla przykładu przygotowania do występu w Mielcu i Krośnie odbywały się na podłodze sali widowiskowej GOK Frysztak, a nie na scenie.
  Nagrody na przeglądach są różne - zazwyczaj statuetki lub puchary, czasami rzeczowe lub finansowe. W przypadku tego przeglądu są to: statuetka za udział, druga (większa :))za III miejsce, dyplomy dla zespołu i instruktora oraz drobny upominek dla każdej osoby z zespołu.
  Coraz częściej (niestety) organizatorzy aby utrzymać atrakcyjność imprezy, a jednocześnie udźwignąć jej ciężar finansowy wprowadzają płatne akredytacje (zależne od ilości osób w zespole).

  Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, są zainteresowani sprawami dotyczącymi organizacji imprez - proszę śmiało pisać na gok@frysztak.pl, dzwonić na 17 2777044 lub po prostu nas odwiedzić.
  Pozdrawiam!
  Maciek Płoucha
  GOK Frysztak

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź teraz dużo więcej wiem pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie dziękuj,tylko bierz się za robotę!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Na początek dobrze tez kulturalnie podziękować ;)

  Ogromne gratulacje dla Zygzaka! I dla Maćka za świetne zdjęcia, czuje się tą taneczna dynamikę, a nasze zygzakowe dziewczyny oczywiście wyglądają przepięknie :)

  OdpowiedzUsuń