Wyjazd na narty z GOSiRem i Strzelcem.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz sekcja narciarska „Strzelec Frysztak” zapraszają miłośników białego szaleństwa na narty.
W dniu 05.01.2013r. odbędzie się narciarski wyjazd do Krynicy – Stacja Narciarska Słotwiny.
Cena wyjazdu od osoby 90 zł:
55 zł karnet - 4 godziny
30 zł transport
5 zł ubezpieczenie
Wyżywienie we własnym zakresie. Aby wyjazd się odbył musi się zgłosić minimum 25 osób.

W ramach wpisowego zapewniamy, ubezpieczenie, przejazd z Frysztaka do Krynicy i z powrotem, czterogodzinny karnet na narty oraz 1 godzinne szkolenie dla zainteresowanych osób (szkolenie grupowe). Osoby nie zainteresowane szkoleniem mogą spędzać czas indywidualnie. Więcej informacji o wyjeździe na narty znajdą Państwo na stronie GOSiR Frysztak lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !
Dodaj do Google Plus

10 - ilość komentarzy :

 1. a narty trzeba mieć własne czy wypożyczają już w cenie wyjazdu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Za wypożyczenie trzeba oddzielnie i
  zależnie od nart.

  OdpowiedzUsuń
 3. Policz sobie 5 zl ubezpieczenie, 55 zl kanet,30 transport to sie rowna 90 wiec ile Ci zostaje na wypozyczalnie nart ????

  OdpowiedzUsuń
 4. Wypożyczają w cenie wyjazdu?? Czy Ty się słyszysz??

  OdpowiedzUsuń
 5. REGULAMIN WYJAZDU REKREACYJNEGO
  NA NARTY I SNOWBOARD Z GOSIR FRYSZTAK

  1. Uczestnicy uczestniczą w wyjeździe na własną odpowiedzialność.
  2. Wszyscy uczestnicy zajęć zobowiązani są do posiadania kasków.
  3. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do posiadania sprawnego sprzętu, organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny sprzętu uczestników.
  4. Organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne skutki wypadku na stoku powstałe nie z winy organizatora
  5. Uczestnicy wyrażają zgodę na rejestrację oraz publikację zdjęć wykonanych podczas wyjazdu.
  6. Udział w wyjeździe rekreacyjnym mogą brać osoby pełnoletnie oraz dzieci pod opieką rodziców/ opiekunów.
  7. W razie niesprzyjających warunków (braku śniegu) wyjazd zostanie odwołany.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szanowni Państwo.
  Narciarstwo zjazdowe ciągle jednym z droższych rodzajów sportu i wypoczynku. Natomiast jego atrakcyjność przyciąga każdego roku dużą rzeszę ludzi. Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy aktywnie, przyjemnie i w gronie znajomych chcą spędzić weekendową sobotę.
  Niestety wypożyczalni nart nie jesteśmy wstanie zapewnić. Natomiast oferta zawiera podstawowe godzinne szkolenie dla osób, które nigdy nie były w Krynicy lub po prostu potrzebują kilku wskazówek potrzebnych do tego aby bezpiecznie poruszać się po stoku zachowując podstawowe elementy techniczne.
  Tak jak napisaliśmy w ofercie, wymieniona kwota 90 zł gwarantuje: Przejazd, ubezpieczenie, karnet 4 godz. i szkolenie dla zainteresowanych.
  Zapraszamy Serdecznie wszystkich miłośników białego szaleństwa.
  Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania proszę dzwonić pod nr. tel. 605-738-615 (jestem do Państwa dyspozycji)
  Z wyrazami szacunku Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadza się tak jak Pisze Pan Marek narciarstwo nie jest tanie. Ale oferata jest fajna mimo nie małej ceny. Organizator załatwia formalnosci, ubezpieczenie, przewoźnika i karnety na miejscu. Ponadto daje możliwość szklenia dla wszystkich którzy sami by się nie odważyli stanąć w nowym terenie - jest to ważne. A uczestnicy bez trosk siadają do autobusu i beztrosko mogą się bawić na nartach, mając wszystko zalatwione i nie muszą prowadzić własnego samochodu. No i spokojnie można Grzańca wypić :-) Myslę, że można także liczyć na doractwo w zakresie doboru nart. Jedynie dziwie sie Panu markowi, że podaje telefon. w artykule jest wszystko bardzo dokładnie opisane. Podziwaim ja bym nie podał za żadne pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Coś ta mapka wyciągów a w sumie to opis nie bardzo zgadza się z prawdą ;) (http://www.slotwiny.pl/wyciagi_narciarskie.php) ale życzę udanego wyjazdu i szusowania wszystkim narciarzom z frysztaka i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Obie mapki są w porządku - trzeba tylko nauczyć się czyatać legędę. Mapka na stronie f24 pokazuje Słotwiny w oznaczonych wyciągach 1 2 3 4 tak jak stanowi opis pod spodem. mapka wstawiona przez anonimowego jest ok poprostu inne rzuty graficzne. Polecam wyjazd na Słotwiny jeżdzę tam co roku jest superrrrrrrr......

  OdpowiedzUsuń
 10. Mapa Mija się z prawdą?????. Anonimowy z godz. 12:00 nie chodził na geografię jak uczyli czytać legendę mapy. Masz pd mapką oznaczenia 1. 2. 3. 4 i opis slotwiny to są oznaczenia słotwin. Mapka przedstawia dodatkowo ogolny zarys wyciagów. Ale ci co umieją czytać mapy wiedzą o co chodzi :-)

  OdpowiedzUsuń