XXI finał WOŚP we Frysztaku

Już niedługo, 13 stycznia 2013 roku po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w całej Polsce, zagra również we Frysztaku, będzie to 21 finał. Sztab Frysztak zarejestrował w tym roku 58 wolontariuszy, którzy od samego rana w różnych miejscach w naszej gminie będą zbierać pieniądze na rzecz fundacji WOŚP. 
Dla wszystkich mieszkańców sztab przygotował również wiele ciekawych atrakcji na frysztackim rynku. Zaczynamy o godzinie 14.30 rozgrzewką do biegu i krótkim fitnessem. 
15.00 ulicami Frysztaka ruszy II bieg uliczny "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ" na stronie wosp.frysztak24.pl trwa rejestracja do biegu - zapraszamy, do tej pory zarejestrowaliśmy 10 uczestników. Po biegu około godziny 15.30 zaczną się zawody jednostek OSP, konkurencje na wesoło przygotowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Później około godziny 17.00 rozbrzmiewać będzie muzyka, na początek wystąpi chór Sokół, który zaprezentuje nowy ciekawy repertuar, następnie na scenę wyjdzie strzyżowska formacja Falling Rocks, na zakończenie przed światełkiem do nieba swoją muzykę zaprezentuje Guitar Force. W między czasie parada wozów strażackich oraz prezentacja grupy 42 RMC L-Coy "South" - Plutony: Krosno, Rzeszów, WOŚPowy sklepik z gadżetami. Oj ! Się będzie działo ! Zapraszamy na frysztacki rynek 13 stycznia 2013, startujemy o 14.30.

30 - ilość komentarzy :

 1. Jaka straż obstawia imprezę ?

  OdpowiedzUsuń
 2. tzn parada żuków hahaha bo to chyba ostatnia gmina w Polsce co te pojazdy wystepuja ;p;p

  OdpowiedzUsuń
 3. OSP Frysztak i OSP Twierdza

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj zespoły to słabiutko , jednym slowem na siłe to wszystko jest robione w tym frysztaku ale patrząc jaka "bida" w naszej dziurze to lepszy rydz niż nic.

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest wydarzenie społeczne organizowane przez ludzi, którzy poświęcają za darmo masę czasu żeby cokolwiek zorganizować a komuś to jeszcze się nie podoba.
  Dlaczego nie przyjdziesz i nie powiesz skąd wziąć kasę na lepsze zespoły? Bo te co są to zagrają za zwrot kosztów dojazdu.
  W innych gminach naszego rozmiaru nie ma sztabów i nie ma zbiórki, bo żeby coś było to trzeba za tym chodzić.

  OdpowiedzUsuń
 6. skąd wiecie że będzie ostawiała OSP Frysztak i OSP Twierdza ?

  OdpowiedzUsuń
 7. No tak nie ma sztabów w takich dziurach bo nikt nie szuka "imprezy na siłe" , a tak to włodarze z gminy z miłą chęcią patrzą na to co zrobią ludzie za darmo . A oprcz tego nie nie ma nic, gdzie dawne kolędowanie przy florku, festyny, dni ziemi frysztackiej?? Nie ma i nie będzie bo gmina tonie ... Tu się można najwyżej o własne nogi potknąć bo o 22 ciemno jak by to były lata 60 ubiegłego stulecia. Mieszkamy w miejscu gdzie rozwój nie to że się zatrzymał , ta gmina się cofa i to w każdym aspekcie .

  OdpowiedzUsuń
 8. 42 Royal Marines Commando KROSNO!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja wierzę,że obstawę
  zrobi OSP Lubla!
  Brawo!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wy z lubli powinniście mieć zakaz udzielania się pod artykułami na frysztak24 bo widze kto nabija te posty o strażakach

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale macie uprzedzenie do tej Lubli.Zabili kogo czy co?

  OdpowiedzUsuń
 12. Napisz do organizatorów sobie kto bedzie obstawiał ta impreze pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. proszę wszystkich członków wiejskich OSP o zaprzestanie zaśmiecania komentarzy pie...iem ciągle o tym samym pod każdym tematem na portalu, macie tutaj link http://www.strazak.pl/forum/ i tam stwórzcie sobie własny temat do rozmów gdyż tak naprawdę to ludzie mają w d...e kto przyjedzie do wypadku czy kto pierwszy przyjedzie do pożaru. Skoro uważacie się za kogoś niezwykłego to zróbcie coś co sprawi, że ktoś napisze o was na portalu(np. stójcie na ulicy i przeprowadzajcie staruszków przez ulicę - dumnie zaznaczając, że jestem członkiem OSP "...", czy oczyśćcie prywatne posesje z zalegającego śniegu, który może jeszcze spadnie). pomysłów jest wiele a ochotnicza straż pożarna powinna udzielać się społecznie więc do boju chłopaki i żebym już więcej nie czytał waszych zbędnych tekstów... bye

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonim z 8:27, chciałeś napisać co bardzo mądrego i dobrego, a nawtykałeś przekleństw, i tylko napędzisz tych o których piszesz. A tak nawiasem, to według mnie na 99%, tych tekstów nie pisze nikt kto ma cokolwiek wspólnego z tym jak to nazwałeś "wiejskim OSP", trochę dystansu.

  OdpowiedzUsuń
 15. Wy wszyscy,co mówicie,czy piszecie
  o OSP Lubla to powinniście stać na
  BACZNOŚĆ!

  OdpowiedzUsuń
 16. Takie pytanie do anonima od "imprez na siłę": to wreszcie jesteś za czy przeciw? Niby krytykujesz ale piszesz, że "lepszy rydz niż nic".
  Robić te imprezy czy nie robić nic, skoro nie ma środków na to, by utrzymać poziom z lat ubiegłych?

  OdpowiedzUsuń
 17. OSP kojarzyła mi się zawsze z postawą godną naśladowania, z jednością, współdziałaniem, takim lokalnym bohaterstwem. A tu wiecznie jakieś docinki, zawiść i kłótnie o pierdoły.
  Jeśli pisze to ktoś, kto faktycznie jest w OSP, to może niech się zastanowi czy to miejsce dla niego, bo strażakiem jest się nie tylko podczas wyjazdu na akcję, a dbałość o godność i dobre imię OSP jest częścią przysięgi i zawiera się w treści większości statutów.
  Przecież to trzeba być debilem żeby pisać tak jak się tu pod każdym postem mającym jakikolwiek związek ze strażą pisze.
  Strażacy mają się jednoczyć żeby ratować życie i dobytek ludzki, a nie robić sobie z tego zawody i wyzywać się na forach.
  Zawody to będą m.in. na WOŚP i mam nadzieję, że wszyscy zobaczymy, że poszczególne jednostki mają sporo poczucia humoru, dystansu do siebie i tak naprawdę stanowią jedną wielką rodzinę.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 18. Dawna Frysztaczanka30 grudnia 2012 12:07

  Z wielkim zainteresowaniem czytam zawsze co dzieje się we Frysztaku/moim dawnym Frysztaku/. Bardzo mnie smucą te "dziwne komentarze" pod wszystkimi artykułami. Jeżeli się coś krytykuje to trzeba mieć konkretne fakty a i dobrze by było się ujawnić. Ja jestem dumna z tego ,że Frysztak tak pięknieje i to że są młodzi / i nie tylko / którzy działają we Frysztaku,organizują różne uroczystości tego za moich czasów nie było.Frysztak to miejsce gdzie się urodziłam i mieszkałam to MÓJ FRYSZTAK!!!!Proszę nie bądźcie tacy złośliwi na wszystko i wszystkich!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Masz rację!
  Buzi i cium
  dla Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 20. Dokłdanie i szacun,Frysztak b.ładny i nie zapominajmy o tym ze poszczególne miejscowości też tworzą Frysztak pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 21. Ci co nic nie robią zawsze mają najwięcej do powiedzenia i do narzekania.

  OdpowiedzUsuń
 22. A i owszem na pierwszy rzut oka frysztak ładny ale wystarczy zmyc to powierzchowne "piękno" żeby ujrzeć coś więcej .

  OdpowiedzUsuń
 23. Ale Lubla jeszcze ładniejsza!

  OdpowiedzUsuń
 24. Skończcie z tą Lublą!!!

  OdpowiedzUsuń
 25. I proszę nie sikać byle gdzie.Mam nadzieję ,że organizator zadba o to.I nie jakieś tam fikcyjne udostępnienie WC w Jubilatce.Jeszcze raz jakiś orkiestrant oleje mi elewację to podam cały ten sztab do sądu.

  OdpowiedzUsuń
 26. Ta luble bym odłączył od naszej gminy

  OdpowiedzUsuń
 27. My zgrani orkiestranci
  nie mamy boja!!!
  Robimy co nam się chce!!

  OdpowiedzUsuń
 28. Popieram decyzję !!!! Myślę że każdy z nas ma prawo do komentowania i bardzo fajnie, że taka możliwość istnieje. Uważam również, że powinniśmy komentować w taki sposób by cała gminna nie musiała się wstydzić za anonimowe wypociny, które najczęściej obrażają wszystkich i wszystko.
  No i oczywiście nie powinniśmy się wstydzić własnych poglądów i własnego zdania.
  Pozdrawiam Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 29. podpisuje sie pod tym :) i orkiestra i koniec anonimow :)

  OdpowiedzUsuń
 30. popieram :) i orkiestre i koniec anonimow :)

  OdpowiedzUsuń