XXI finał WOŚP we Frysztaku

Już niedługo, 13 stycznia 2013 roku po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w całej Polsce, zagra również we Frysztaku, będzie to 21 finał. Sztab Frysztak zarejestrował w tym roku 58 wolontariuszy, którzy od samego rana w różnych miejscach w naszej gminie będą zbierać pieniądze na rzecz fundacji WOŚP. 
Dla wszystkich mieszkańców sztab przygotował również wiele ciekawych atrakcji na frysztackim rynku. Zaczynamy o godzinie 14.30 rozgrzewką do biegu i krótkim fitnessem. 
15.00 ulicami Frysztaka ruszy II bieg uliczny "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ" na stronie wosp.frysztak24.pl trwa rejestracja do biegu - zapraszamy, do tej pory zarejestrowaliśmy 10 uczestników. Po biegu około godziny 15.30 zaczną się zawody jednostek OSP, konkurencje na wesoło przygotowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Później około godziny 17.00 rozbrzmiewać będzie muzyka, na początek wystąpi chór Sokół, który zaprezentuje nowy ciekawy repertuar, następnie na scenę wyjdzie strzyżowska formacja Falling Rocks, na zakończenie przed światełkiem do nieba swoją muzykę zaprezentuje Guitar Force. W między czasie parada wozów strażackich oraz prezentacja grupy 42 RMC L-Coy "South" - Plutony: Krosno, Rzeszów, WOŚPowy sklepik z gadżetami. Oj ! Się będzie działo ! Zapraszamy na frysztacki rynek 13 stycznia 2013, startujemy o 14.30.