I Piłkarska Międzygminna Liga Halowa

3 lutego 2013 r. rusza „I Piłkarska Międzygminna Liga Halowa”. Liga rozegrana zostanie  w ramach „Frysztackiej Dziecięcej Zimy Piłkarskiej”.  W rozgrywkach wezmą udział dzieci urodzone w 2001 r. i młodsze.  Liga składać się będzie z 3 turniejów rozgrywanych po 9 meczy.
Organizatorem Turnieju jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku przy współpracy z Koordynatorem Gminnego Sportu Szkolnego oraz trenerami drużyn uczestniczących w lidze.
Pierwsza kolejka rozegrana zostanie na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej we Frysztaku 03.02.2013r. o godz. 9.30 .  Drugą kolejkę drużyny rozegrają w Wiśniowej.  Na kolejkę finałową zaprosimy uczestników ponownie do Frysztaka.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego kibicowania. O meczach i kolejnych rundach  oraz wynikach będziemy informować Państwa na bieżąco. Więcej informacji o turnieju znajdą Państwo na stronie GOSiR.Frysztak.pl
Dodaj do Google Plus

1 - ilość komentarzy :

  1. Szkoda, że nie udało się zorganizować jednej kolejki w Gogołowie. Hala jest tam bardzo dobra i wtedy wszystkie turnieje byłyby w innym miejscu.

    OdpowiedzUsuń