Znaleziono pociski


Pociski, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej, zostały odnalezione w sobotę wieczorem w Widaczu. Wykopali je mężczyźni poszukujący złomu w lesie. Policjanci zabezpieczyli miejsce znaleziska. Dzisiaj pociskami zajmą się saperzy, którzy zabiorą i zneutralizują niewybuchy.

W sobotę (5.01.) po godz. 20.00 dyżurny Policji został powiadomiony przez mieszkańców Widacza o znalezieniu dwóch niewybuchów w lesie. Na miejsce znaleziska udali się policjanci. Przy leśnej drodze zauważyli pociski. Stróże prawa zabezpieczyli teren oraz powiadomili patrol minerski. Funkcjonariuszom w zabezpieczeniu terenu pomagają strażacy z ochotniczej straży pożarnej. Dzisiaj (7.01.) pociskami zajmą się saperzy, którzy zabiorą i zneutralizują niewybuchy.

Pamiętajmy o każdym przypadku znalezienia przedmiotów przypominających niewybuch należy zawiadomić Policję. W żadnym wypadku nie dotykajmy i nie przenośmy odnalezionych przedmiotów! Zabezpieczmy miejsce znalezienia, by nikt nie miał do niego dostępu!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz