Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

II karmnikowe zawody - ptasi konkurs

W sobotę (2.02.) w Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku został zorganizowany finał II karmnikowych zawodów – ptasi konkurs. W tegorocznych zawodach udział wzięło 10 karmników, stworzonych przez młodych mieszkańców naszej gminny z lekką pomocą swoich rodziców. Niestety przez pogodę nie udało się nam wybrać najbardziej efektywnego karmnika, dlatego organizator Ziemia Frysztacka – Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju rozlosował główną nagrodę konkursu – sanki.
Jurorzy obserwowali przez godzinę karmniki
Rozpoczęliśmy o godzinie 11:00, nasi jurorzy przez 60 minut obserwowali karmniki, przez pogodę żaden z karmników nie został odwiedzony przez ptaszki dlatego też nie wyłoniliśmy zwycięzcy zawodów.

Każdy z uczestników otrzymał nagrodę
W samo południe rozpoczęliśmy nagradzanie uczestników II karmnikowych zawodów – ptasi konkurs. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę za wzięcie udziału w naszych zawodach. Serdecznie dziękujemy Panu Edwardowi za nagrody dla uczestników konkursu, chcieliśmy również podziękować pracownicom Gminnej Biblioteki Publicznej za pomoc przy realizacji II karmnikowych zawodów – ptasi konkurs.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad