OTWARTY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY FRYSZTAK

Wójt Gminy Frysztak oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w „Otwartym Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2013”, który odbędzie się 17 stycznia w sali GOSiR początek o godzinie 10:00. W ubiegłym roku w turnieju uczestniczyło ponad 130 szachistów.  Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do udziału w tegorocznych Mistrzostwach.
Turniej przeprowadzony zostanie na sali gimnastycznej GOSiR Frysztak, ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak, woj. podkarpackie (tel. 17 2777 111).
Turnieje szachowe w poszczególnych kategoriach wiekowych rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Kojarzenie rund komputerowe.
W tym roku została wprowadzona zmiana w Regulaminie. Od uczestników turnieju będziemy pobierać wpisowe w wysokości 5 zł. (mieszkańcy Gminy Frysztak bezpłatnie). Wszystkim uczestnikom turnieju zapewniamy (ciepłe napoje: kawę, herbatę), puchary i dyplomy za trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii oraz statuetki dla najmłodszego i najstarszego zawodnika turnieju. Szachiści z najmłodszej grupy otrzymają słodycze.
Ponadto w każdej grupie turniejowej najlepszy zawodnik z Gminy Frysztak otrzyma Puchar.
-------------------------------------------------
Zgłoszenia można dokonać ON-LINE  na stronie CHESSARBITER.COM
Grupa A: od 18 lat i starsi -ur. 1995 r. i starsi - zarejestruj się on-line: kliknij
Grupa B: od 12 do 17 lat - ur. 1996 – 2001 r. - zarejestruj się on-line: kliknij
Grupa C: do 11 lat - ur. 2002 r. i młodsi - zarejestruj się on-line: kliknij
Uwaga: liczba miejsc ograniczona !!!!
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz